Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kino pod chmurką | krótkie filmy za Studia Munka

Kino pod chmurką | krótkie filmy za Studia Munka
📅 Data: środa, 29 maja 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 21:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, FINA Wałbrzyska 3/5, Wałbrzyska 3/5 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


🔵Otwieramy dziedziniec Filmoteki Narodowej - Instytutu Audiowizualnego w siedzibie instytucji przy ul. Wałbrzyskiej 3/5. Wraca kino plenerowe i koncerty!

👉Od połowy maja do połowy września, co tydzień, zapraszamy do kina pod chmurką. Filmy oglądać będziemy pod gołym niebem, na leżakach rozstawianych na dziedzińcu i w słuchawkach na uszach, które zapewnią widzom doskonały dźwięk nie przeszkadzając naszym sąsiadom.

📽️Czeka tu na Was wielki ekran pozwalający dostrzec wszystkie szczegóły emitowanych obrazów, świeże powietrze i nastrój wakacji. Jeśli pogoda nie dopisze – wydarzenia odbędą się w sali Ziemia Obiecana w naszym budynku.

🔹29 maja (środa), 21.00 - krótkie filmy za Studia Munka:
🎬Wróbel
Historia bohatera, który ma kłopot z alkoholem, mieszka w przyczepie za miastem i nie radzi sobie z życiem, kiedy nagle zostaje zaangażowany do filmu, kręconego w miasteczku. Tam spotyka znanego aktora, który ma podobne problemy.
🎬Moody
Na jednej z wysp Pacyfiku mieszka bohater, który, wspólnie z matką, utrzymuje się z obsługi turystów, ale najlepiej wypowiada się poprzez taniec. Egzotyczne krajobrazy i problem, który dotyczy wszystkich.
🎬Opowiedz mi o mnie
Historia młodej dziewczyny, która wychowała się w zastępczej rodzinie i po latach poszukuje rzeczywistych rodziców, podróżując m.in. do Hiszpanii.
🎬Piękna łąka kwietna
Opowieść o nadmiarze bodźców i wiecznym pośpiechu, które paraliżują życie bohatera, granego z talentem przez Andrzeja Kłaka.

🎫Wstęp bezpłatny. Pokaz odbędzie się z wykorzystaniem bezprzewodowych słuchawek, które należy zarezerwować poprzez formularz na naszej stronie: link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: film
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧