Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Drodzy Sąsiedzi, Sąsiadki, Mieszkańcy i Mieszkanki Woli!
Już 6 czerwca (czwartek) o godz. 16:00-19:30 będziemy obchodzić tegoroczny Dzień Sąsiada. Spotkamy się przed MALem na pasmie zieleni.
Podczas I Spotkania organizacyjnego ustaliliśmy podział zadań. Drugie spotkanie organizacyjne odbędzie się 5 czerwca w godz. 17:00-19:30. Każdy może dołączyć.
W czasie wydarzenia wspólnie przygotujemy:
🔸koce i leżaki - bo odpoczynek to podstawa!
🔸lemoniadę, przekąski i wypieki - każdy może przynieść coś według własnego uznania,
🔸miejsce przeznaczone dla spacerujących piesków i innych pupili,
🔸przestrzeń artystyczną, której częścią będzie malowanie twarzy,
🔸stanowisko z planszówkami,
🔸strefę wspomnień; zachęcamy wszystkich do przyniesienia zdjęć z przeszłości bądź tych aktualnych. W trakcie wydarzenia będziecie mogli opowiedzieć Waszą historię związaną ze zdjęciem. Będzie to dobra okazja, żeby poznać się bliżej.
Zachęcamy do włączenia się w przygotowania jako, że będzie to dla Was super doświadczenia. Chcesz pomóc, ale nie masz pomysłu? Skontaktuj się z nami a na pewno coś znajdziemy.
Zapraszamy na Piknik i do zobaczenia!
Kiedy?
6 czerwca (czwartek)
Godz. 16:00 – 19:30
Gdzie?
Miejsce Akcji Piaskowej 7
𝐌𝐢𝐞𝐣𝐬𝐜𝐞 𝐀𝐤𝐜𝐣𝐢 𝐏𝐢𝐚𝐬𝐤𝐨𝐰𝐚 𝟕
sprzyja spotkaniu, wzmacnianiu i budowaniu sąsiedzkich relacji. Działania opieramy na wolontariacie, czyli społecznym zaangażowaniu mieszkańców i mieszkanek, grup nieformalnych czy organizacji pozarządowych. Projekt jest współfinansowany przez m.st. Warszawa.