Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

"To nadal nie jest finał" | Największe przeboje musicalowe

"To nadal nie jest finał" | Największe przeboje musicalowe
📅 Data: sobota, 15 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursus, Ośrodek Kultury ARSUS, ul. Traktorzystów 14 (pokaż na mapie)

💲 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia; podczas wydarzenia prowadzona jest zrzutka za udział

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


"To nadal nie jest finał". Największe przeboje musicalowe
Koncert Grupy Musicalowej Phantasia z towarzyszeniem grup tanecznych ze Studia Musicalowego Broadway oraz Grupy Musicalowej KARMAN

Sobota 15.06.2024, godz. 19:00
UWAGA!! Wydarzenie odbędzie się na sali widowiskowej OK "Arsus" ul. Traktorzystów 14

Wstęp wolny

Przygotowanie wokalne: Magdalena Dydo-Włodowska
Choreografia: Agnieszka Grzesik

Na wielkiej scenie zabrzmią największe przeboje światowych musicali w doskonałej choreograficznej oprawie. Będzie to spektakularne widowisko, które dostarczy wielu artystycznych wrażeń. “To nadal nie jest finał”, to ponowne spotkanie z musicalem w wykonaniu Grupy Musicalowej Phantasia z gościnnym udziałem grupy musicalowej Karman oraz Studia Musicalowego Broadway. Koncert będzie składał się z dwóch części z przerwą pomiędzy. Podczas pierwszej usłyszą Państwo największe liryczne hity musicalowe. Będą to piosenki z takich musicali, jak: “Upiór w operze”, “Skrzypek na dachu”, “Metro”. Następnie w drugiej części przeniosą się Państwo w świat kabaretu, gdzie nie zabraknie kompozycji z “Chicago”, “Deszczowej piosenki”, "My Fair Lady" i innych. Zapraszamy serdecznie na to muzyczno-taneczne wydarzenie, które jest zwieńczeniem rocznej pracy Grupy Musicalowej "Phantasia".

Grupa Musicalowa Phantasia w składzie: Patrycja Furmanik, Urszula Turkiewicz, Daria Wiśniewska, Adam Kłos, Artur Pasik, Piotr Siedlecki, Tomasz Szczygielski.

Biorąc udział w wydarzeniu wyrażają Państwo zgodę na nieodpłatne utrwalanie, wykorzystywanie i rozpowszechnianie wizerunku uczestnika/opiekuna w formie fotograficznej i filmowej przez DK "Portiernia" zgodnie z art.81 ust.1 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4.02.1994. Zgoda dotyczy rozpowszechniania przez DK "Portiernia" wizerunku uczestnika/opiekuna w formie fotografii i materiału filmowego bez ograniczeń czasowych za pośrednictwem dowolnego medium dla celów związanych z promocją działalności DK "Portiernia".

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursus lub w kategoriach: koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️