Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spacer po architektonicznym sąsiedztwie Muzeum Narodowego w Warszawie

Spacer po architektonicznym sąsiedztwie Muzeum Narodowego w Warszawie
📅 Data: piątek, 14 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, MNW, ul. Aleje Jerozolimskie 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


14 CZERWCA 2024 w piątek o godz.18.00 zapraszamy Sąsiadów z bliska i z daleka na SPACER z Marcinem Matuszewskim „Po architektonicznym sąsiedztwie MNW". Spotkamy się na dziecińcu przed gmachem głównym MNW przy ul. Alejach Jerozolimskich 3.

BEZPŁATNE wejściówki będą dostępne online (szczegóły >> link ) i w kasie MNW od wtorku, 11 CZERWCA 2024. Liczba miejsc ograniczona.

Spacer z zestawem Tour Guide. Zapraszamy po sąsiedzku :)
_____

„Spacer po architektonicznym sąsiedztwie Muzeum Narodowego w Warszawie"
O samym gmachu Muzeum Narodowego powiedziano i napisano już bardzo dużo. I my podczas spotkania dodamy coś od siebie, jednak swoją uwagę skupimy na okolicznych budynkach. Pokonując nieduży dystans, poznamy historie miejsc reprezentujących różne style, funkcje, wpisujących się w wielowątkowe opowieści o Warszawie. Jak wydarzenia historyczne wpłynęły na kształt okolicy? Jakie decyzje podejmowano na przestrzeni ostatnich ponad stu lat? Jak można je oceniać? O wszystkim tym postaramy się wspólnie porozmawiać.

Spacer poprowadzi Marcin Matuszewski - edukator, pracownik działu edukacji MNW, specjalista do spraw dostępności dla osób o szczególnych potrzebach. Orędownik uważności w doświadczaniu zarówno kultury, jak i natury, zwolennik wielozmysłowego doświadczania świata, warszawski przewodnik miejski, działkowiec.
___

źródło zdjęcia: Koncern Ilustrowany Kurier Codzienny - Archiwum Ilustracji, Budynek MNW_1938, zdjęcie ze zbiorów NAC sygnatura: 3_1_0_11_385_64875

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spacer
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę