Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Moje ciało moje granice

Moje ciało moje granice
📅 Data: czwartek, 6 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, Nowy Teatr, ul. Madalińskiego 10/16 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Każdy z nas ma ciało, a jego granice wyznacza skóra. Czy to jedyne marginesy cielesności? Zapraszamy w podróż w stronę własnej przestrzeni i indywidualnych potrzeb pod czujnym okiem dwóch psycholożek z Warszawskiego Instytutu Psychoterapii. Mamy nadzieję, że spotkanie będzie początkiem rozważań o własnych granicach, ich szanowaniu, ale też wstydzie towarzyszącym posiadaniu ciała, które się zmienia, czasem komplikuje relacje społeczne i potrafi zaniżać poczucie własnej wartości. Na podstawie różnych ćwiczeń zaczerpniętych z uważności, pracy z lękiem i ciałem, postaramy się zbudować bezpieczną przestrzeń. Fakt, że się nie znamy, będzie sprzyjał temu, że bez oczekiwań wobec siebie nawzajem możemy testować to, co uznamy za użyteczne.

Prowadzące:
Aleksandra Bijak – psycholożka, w trakcie szkolenia z psychoterapii w nurcie poznawczo-behawioralnym, prowadzi konsultacje indywidualne dla osób w kryzysie, z trudnościami w relacjach interpersonalnych. Jej zainteresowaniem jest seksuologia. Dba o bezpieczną, pełną zrozumienia i tolerancji atmosferę opartą na wzajemnym zaufaniu.

Honorata Prokop – psycholożka, w trakcie szkolenia z psychoterapii w nurcie integracyjno-systemowym, z dużym zamiłowaniem do pracy z ciałem, grupą, traumą i poznawaniem siebie. Nastawiona na budowanie bezpiecznej relacji.

Warsztaty dla osób w wieku 15-18 lat
Wstęp wolny
Zapisz się: warsztaty@nowyteatr.org

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę