Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Noc Pragi w 4pokojach

Noc Pragi w 4pokojach
📅 Data: sobota, 19 września 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Klubokawiarnia 4 PoKOJE, ul. Wileńska 19 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Noc Pragi to nie tylko Ząbkowska! Nowa Praga serwuje dawkę równie pozytywnych emocji. Uciekamy od zgiełku i hałasów towarzyszących nam na co dzień.

4Pokoje, klimatyczna klubokawiarnia zaprasza swoim klimatem i sympatycznym wnętrzem. Każdy pokój oferuje coś niespotykanego. Wieczór uświetni chilloutowy koncert Oli Bilińskiej, młodej artystki grającej muzykę elektryczno-elektroniczną i transową, która towarzyszyć nam będzie od 20.00. Od północy mikrofon przejmie Kuba Porębski – warszawski wokalista przypomni nam kilka znanych wszystkim utworów.

Prócz gwiazd na scenie, spotkamy gwiazdy kina. Ostatni pokój zmieni się w Najmniejsze Kino Świata. Pokazy filmowe przez całą noc, to nie tylko sposób na ugaszenie pragnień kinomaniaków, ale także okazja do połączenia wolnego czasu wśród znajomych z projekcjami filmowymi i rożkiem prażonego popcornu w dłoni.

Z tej okazji pokażemy Wam przedpremierowo nasze jesienne Menu i wspólnie uczcimy zakończenie wakacji. Wybierz tartę, bądź sam skomponuj zupę z dyni... To tylko część tego co dla Was przygotowaliśmy. Happy Hours na alkohole przez całą noc to najlepszy sposób by poznać 4Pokoje od strony baru i kolorów, każdy z naszych Gości znajdzie coś dla siebie. Wpadnij i przekonaj się!

Przy okazji podpisz się na ścianie i strzel selfie w FotoPokoju, gdzie każde z Was będzie mogło sfotografować się w przygotowanej aranżacji i pochwalić się nim znajomych na faceboook’u.

To wszystko, jak i dobra zabawa, humor oraz pozytywne emocje znaleźć możecie tylko i wyłącznie w 4Pokojach – klimatycznej klubokawiarni przy ul. Wileńskiej 19.

Zapraszamy do klikania w wydarzenie na fb i tagowania postów: #4pokoje

ROZKŁAD JAZDY - POKAZY FILMOWE:

22:00 Bobry - 2013, Polska, 90'
reż. Hubert Gotkowski
Po rozpadzie punkowego zespołu Bobry jego członkowie chwytają się przyziemnych zajęć. Po latach niepowodzeń bliski samobójstwa lider Marcin postanawia reaktywować grupę

23:45 Zanim noc nas nie rozdzieli - 2012, Rosja, 70'
reż.Boris Khlebnikov
Komedia oparta na autentycznych rozmowach podsłuchanych przez dziennikarkę Olgę Utkin w jednej z najdroższych i najbardziej szpanerskich moskiewskich restauracji.

1:00 Porwanie - 2012, Dania, 90'
reż. Tobias Lindholm
Film opowiada o porwaniu duńskiego statku przez somalijskich piratów w dwóch perspektywach – pokładowego kuka i właściciela statku.

2:45 We are the best - 2013, Dania/Szwecja, 102'
reż. Lukas Moodysson
Trzy nastolatki postanawiają założyć w Sztokholmie zespół punkowy.

4:35 Hello! How are you? - 2010, Rumania, 105'
reż. Alexandru Matei
"Hallo! How are you?" Alexandru Matei to komedia romantyczna, która swoją świeżością udowadnia, że nawet te bardziej komercyjne produkcje dostarczają emocjonalnego objawienia.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: film impreza koncert spotkanie inne


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę