Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wystawa fotografii "Wilanów dawniej i dzisiaj"

Wystawa fotografii "Wilanów dawniej i dzisiaj"

reklama
📅 Data rozpoczęcia: poniedziałek, 07 września 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📅 Data zakończenia: sobota, 31 października 2015

📌 Miejsce: Warszawa - Wilanów, Biblioteka Publiczna w Dzielnicy Wilanów m.st. Warszawy, ul. Kolegiacka 3 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Zapraszamy serdecznie wszystkich do obejrzenia nietypowej wystawy „Wilanów dawniej i dzisiaj”, która od 7 września będzie dostępna w Sali Spotkań w Bibliotece Publicznej przy ul. Kolegiackiej 3 z okazji tegorocznych obchodów Dni Wilanowa.
Wystawa fotografii, przedstawiająca Wilanów sprzed lat oraz Wilanów dzisiejszy, to wspaniała lekcja historii i patriotyzmu, połączona z pragnieniem poznania naszej przeszłości i rodowodu. Zdjęcia składające się na wystawę wyłonione zostały podczas Dzielnicowego Konkursu Fotograficznego, organizowanego przez Zespół Szkół nr 123 w Warszawie, pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wilanów. Wszystkie fotografie wykonane zostały przez mieszkańców Wilanowa.
Organizatorzy o wystawie: „Wilanów to nie tylko Wilanów, to nie tylko Warszawa, to nie tylko Polska, to nie tylko Europa, to w czasach burzliwej historii dziejów ostoja wolności Europy. Musimy być dumni, że mamy takie wzorce do pokazania młodemu pokoleniu, musimy budować w nich tę wartość. Dzięki współczesnym technikom fotograficznym możemy nasz konkurs zamienić w przepiękną lekcję patriotyzmu. My również tworzymy historię, ta bliższa to też historia, dzisiaj to jutro – z tym, że jutro”.

[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!