Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

BIERZEMY NA WARSZTAT x Zaradne & W ramach zieleni | Kwiatowe nadruki

BIERZEMY NA WARSZTAT x Zaradne & W ramach zieleni | Kwiatowe nadruki
📅 Data: środa, 3 lipca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Grunt i Woda, bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


𝐁𝐈𝐄𝐑𝐙𝐄𝐌𝐘 𝐍𝐀 𝐖𝐀𝐑𝐒𝐙𝐓𝐀𝐓 - 𝐤𝐚𝐳̇𝐝𝐚 𝐬́𝐫𝐨𝐝𝐚 👉 𝟏𝟗:𝟎𝟎

W każdą środę*, zapraszamy Was na bezpłatne warsztaty DIY.
Pod czujnym okiem dziewczyn z 🌸 𝐙𝐚𝐫𝐚𝐝𝐧𝐞 🌸 oraz 𝐀𝐠𝐧𝐢𝐞𝐬𝐳𝐤𝐢 𝐳 🌿 𝐖 𝐫𝐚𝐦𝐚𝐜𝐡 𝐙𝐢𝐞𝐥𝐞𝐧𝐢 🌿, będziemy tworzyć piękne rzeczy!

*14 sierpnia nie ma warsztatów.

⤑ Udział w warsztatach jest bezpłatny!
⤑ Ograniczona liczba miejsc: max 12 osób.
⤑ 𝐔𝐖𝐀𝐆𝐀❗𝐍𝐈𝐄 𝐏𝐑𝐎𝐖𝐀𝐃𝐙𝐈𝐌𝐘 𝐙𝐀𝐏𝐈𝐒𝐎́𝐖❗

1. Przyjdź wcześniej.
2. Pobierz darmowy kupon z numerkiem na barze (wydajemy ich 12, czyli tyle ile jest miejsc!)
JEDNA OSOBA MOŻE POBRAĆ JEDEN KUPON!
3. Numer jest gwarantem uczestnictwa w warsztatach.
4. Usiądź przy dużym stole pod pergolą i czekaj na rozpoczęcie warsztatów. 😉
5. Prowadząca zabierze od Ciebie kupon. Dobrej zabawy!
__

🌸 𝟓 𝐂𝐙𝐄𝐑𝐖𝐂𝐀 | 𝐓𝐎𝐓𝐄𝐌𝐘 𝐙 𝐖𝐎𝐒𝐊𝐔
Podczas tych warsztatów stworzymy kolorowe świece - totemy złożone z kilku różnych elementów. Użyjemy ekologicznego wosku rzepakowego i pobawimy się tworząc wyjątkowo designerską świecę w pięknych kształtach i kolorach.

🌿 𝟏𝟐 𝐂𝐙𝐄𝐑𝐖𝐂𝐀 | 𝐒𝐙𝐊𝐋𝐀𝐍𝐄 𝐊𝐔𝐋𝐄 𝐙 𝐒𝐔𝐊𝐔𝐋𝐄𝐍𝐓𝐀𝐌𝐈
Warsztaty tworzenia kompozycji z sukulentów to doskonała okazja do nauki nowych umiejętności kreatywnych, poszerzenia wiedzy o roślinach i czerpania przyjemności z tworzenia własnych unikalnych ozdób roślinnych. W trakcie warsztatów dowiecie się jak odpowiednio rozmieścić rośliny w kuli, aby uzyskać atrakcyjną kompozycję. Poznacie najłatwiejsze w uprawie rośliny, które wymagają minimum podlewania i jak je pielęgnować.

🌸 𝟏𝟗 𝐂𝐙𝐄𝐑𝐖𝐂𝐀 | 𝐅𝐋𝐎𝐖𝐄𝐑 𝐁𝐎𝐗 𝐙 𝐙̇𝐘𝐖𝐘𝐂𝐇 𝐊𝐖𝐈𝐀𝐓𝐎́𝐖
To będą wyjątkowo kolorowe warsztaty, na których stworzymy niesamowite kompozycje z kwiatów rosnących na farmach kwiatowych pod Warszawą! Poznamy podstawy tworzenia kompozycji florystycznych oraz dbania o kwiaty cięte.

🌿 𝟐𝟔 𝐂𝐙𝐄𝐑𝐖𝐂𝐀 | 𝐏𝐎𝐃𝐏𝐎𝐑𝐘 𝐃𝐎 𝐑𝐎𝐒́𝐋𝐈𝐍 𝐏𝐍𝐀̨𝐂𝐘𝐂𝐇
Warsztaty, które pozwolą w pełni zrealizować śmiałe wizje artystyczne. Dzięki odpowiednim materiałom, szablonom i wyobraźni będziecie mogli tworzyć rozmaite podpory pod rośliny pnące w Waszych domach. Będą nie tylko funkcjonalnym gadżetem, ale także piękną dekoracją uzupełniającą kolekcję roślin.

🌿 𝟑 𝐋𝐈𝐏𝐂𝐀 | 𝐊𝐖𝐈𝐀𝐓𝐎𝐖𝐄 𝐍𝐀𝐃𝐑𝐔𝐊𝐈
Roślinne nadruki na bawełnianych t-shirtach i płóciennych torbach w technice Hapa Zome. To japońska sztuka barwienia tkanin pigmentami roślinnymi. Polega na wtłaczaniu barwnika podczas miażdżenia liści, kwiatów i łodyg. To prawdziwa sztuka, która pozwala uzyskać niepowtarzalne efekty i niebanalnie odmienić ulubione części garderoby. Praca na przygotowanych przez mnie wcześniej torbach i plecakach płóciennych. Możliwość zamiany na t-shirty w uzgodnionym wcześniej rozmiarze.

🌸 𝟏𝟎 𝐋𝐈𝐏𝐂𝐀 | 𝐋𝐈𝐍𝐎𝐑𝐘𝐓𝐎𝐖𝐄 𝐏𝐈𝐄𝐂𝐙𝐀̨𝐓𝐊𝐈 𝐍𝐀 𝐓𝐎𝐑𝐁𝐀𝐂𝐇 𝐁𝐀𝐖𝐄Ł𝐍𝐈𝐀𝐍𝐘𝐂𝐇
Linoryt jest niesamowitą techniką drukarską, która pozwala nam w dość szybkim czasie stworzyć unikalną pieczątkę. Każdy stworzy swoją matrycę, pokryje ją farbą drukarską i odbije na bawełnianej torbie tworząc praktyczne, personalizowane dzieło 🙂

🌿 𝟏𝟕 𝐋𝐈𝐏𝐂𝐀 | 𝐋𝐄𝐒́𝐍𝐄 𝐋𝐔𝐒𝐓𝐑𝐀
Propozycja łącząca dekorację wnętrza i zamiłowanie do zieleni. Okrągłe lustra, w trakcie warsztatów, będą dekorowane mchem i roślinami stabilizowanymi. Elementy roślinne specjalnie są przygotowane tak, aby nie wymagały pielęgnacji. Dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości materiałów oraz specjalnego kleju, lustro przez długie lata pozostanie ozdobnym elementem mieszkania.

🌸 𝟐𝟒 𝐋𝐈𝐏𝐂𝐀 | 𝐏𝐔𝐍𝐂𝐇 𝐍𝐄𝐄𝐃𝐋𝐄 𝐍𝐀 𝐏𝐎𝐃𝐔𝐒𝐙𝐊𝐀𝐂𝐇
Rękodzielnicza technika na pograniczu magii 🙂 - przy użyciu specjalnej igły, mięciutkich włóczek i odrobiny wyobraźni (lub gotowych wzorów:) stworzymy haft na poduszkach. Punch needle jest niezwykle przyjemną umiejętnością, której efekty powstają w okamgnieniu

🌸 𝟑𝟏 𝐋𝐈𝐏𝐂𝐀 | 𝐏𝐎𝐃𝐒𝐓𝐀𝐖𝐊𝐈 𝐙 𝐆𝐈𝐏𝐒𝐔 𝐏𝐎𝐋𝐈𝐌𝐄𝐑𝐎𝐖𝐄𝐆𝐎
Przy użyciu wyjątkowej mieszanki (pokochanej przez architektów dzięki szybkim i trwałym efektom) stworzymy dwie podstawki. Każdy z uczestników pozna technikę marmurkowego barwienia podstawek oraz dodawania kawałków lastryko - dzięki temu każda z podstawek będzie wyjątkowa i idealnie dopasowana do wnętrza.

🌿 𝟕 𝐒𝐈𝐄𝐑𝐏𝐍𝐈𝐀 | 𝐎𝐁𝐑𝐀𝐙𝐘 𝐌𝐀𝐋𝐎𝐖𝐀𝐍𝐄 𝐊𝐖𝐈𝐀𝐓𝐀𝐌𝐈
Lato trwa zwykle zbyt krótko 🙂 dlatego przychodzę z propozycją, która pozwoli zatrzymać jego wspomnienie na dłużej. Zamiast zdjęć w ramkach stworzycie unikatowe kompozycje z suszonych kwiatów i liści. Ramki złożone z dwóch szyb pozwolą na podziwianie obrazu z obydwu stron, stwarzając wrażenie unoszenia się każdego kwiatu.

🌿 𝟐𝟏 𝐒𝐈𝐄𝐑𝐏𝐍𝐈𝐀 | 𝐊𝐎𝐊𝐄𝐃𝐀𝐌𝐘
Kokedama to kompozycja roślinna stworzona w kuli mchu. Obok ikebany i sztuki bonsai, czy ogrodów żwirowych to kolejny przejaw tradycji ogrodniczej kraju kwitnącej wiśni. W trakcie warsztatów poznacie krok po kroku jak wykonać kokedamę, którą zabierzecie ze sobą do domu. Dodatkowo otrzymacie wiedzę jak pielęgnować taką formę roślinną, kiedy podlewać, jakie miejsce w domu będzie dla niej najbardziej sprzyjające.

🌸 𝟐𝟖 𝐒𝐈𝐄𝐑𝐏𝐍𝐈𝐀 | 𝐊𝐎𝐋𝐂𝐙𝐘𝐊𝐈 𝐙 𝐌𝐀𝐒𝐘 𝐏𝐎𝐋𝐈𝐌𝐄𝐑𝐎𝐖𝐄𝐉
Przedłużymy lato tworząc kolorowe kolczyki z masy polimerowej. Masa ta jest niezwykle plastyczna i przyjemna w pracy, a wyjątkowo wytrzymała po wypaleniu.
__

Patronat medialny: Radio Kolor 103 FM 💜

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę