Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Igor Falecki | Jam Session "Scena Młodych"

Igor Falecki | Jam Session "Scena Młodych"
📅 Data: środa, 3 lipca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Fabryka Norblina, ul. Żelazna 51/53 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


[English version below]

🗓️ 03.07 Jam Session “Scena Młodych”
⏱️ Start: 20:00
📍 Gimlet Live @ Food Town w Fabryce Norblina

🎟️ Wstęp darmowy

SKŁAD:
Igor Falecki - perkusja/wokal
Stanisław Pańta - instrumenty klawiszowe
Mateusz Lewandowski - bas
Tomasz Oszukowski - gitara
Krzysztof Banaś - gitara

Igor Falecki - polski perkusista, wokalista, multiinstrumentalista, autor tekstów i producent. Stypendysta Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Prezydenta Miasta Gdańska, Marszałka Województwa Pomorskiego. Student Wydziału Jazzu i Muzyki Estradowej na Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina w Warszawie. Zdobył międzynarodowe uznanie dzięki swoim wyjątkowym umiejętnościom gry na perkusji.

Od 2006 roku Igor występuje zarówno w Polsce jak i innych krajach: w Stanach Zjednoczonych, Hong Kongu, Francji, Niemczech, Hiszpanii, Węgrzech i Danii. Współpracował z takimi artystami jak Radzimir Dębski (JIMEK), Bocante, Pharoahe Monch, Federico Malaman, Emanuel Sejourne, Melvin Taylor, Julie Hill, Anders Astrand i Michał Urbaniak.

Od 2006 do 2009 roku otrzymywał tytuł Perkusisty Roku w kategorii Nowa Nadzieja, przyznawany przez czytelników magazynu Top Drummer. W 2009 roku otrzymał nagrodę Menschen 2009 (Człowiek Roku) w niemieckiej stacji telewizyjnej ZDF. W 2014 roku został uznany przez magazyn Perkusista jako jeden z 30 najbardziej wpływowych polskich perkusistów, a Gazeta Wyborcza umieściła go wśród 20 najbardziej wpływowych nastolatków w Polsce w 2014 roku. W 2017 roku został najmłodszym perkusistą wśród 101 polskich perkusistów wszech czasów, według magazynu Perkusista.

W 2021 roku utworzył swój nowy projekt o nazwie "IF Igor Falecki", w którym tworzy muzykę w klimacie indie pop/rock alternatywny. Igor odgrywa wiele ról w swojej produkcji muzycznej, grając i nagrywając wszystkie instrumenty, zajmując się procesem miksowania i pisząc teksty do swoich piosenek.
Obecnie pracuje nad płytą z autorskim materiałem.

W każdą środę spotykamy się na scenie Gimlet Live w Food Town w Fabryce Norblina na wspólne granie. Przyjdź i stwórz ten wieczór razem z nami! A jeśli nie grasz, to usiądź wygodnie i rozkoszuj się muzyką na żywo.

📍 Jak do nas dotrzeć?
Polecamy przybycie na koncert komunikacją miejską, rowerem lub pieszo. Na terenie Fabryki Norblina znajduje się podziemny, automatyczny parking rowerowy. Dodatkowo dysponujemy również płatnym podziemnym parkingiem samochodowym.
🚌 Linie autobusowe: 157, 178 (przystanek Norblin)
🚃 Linie tramwajowe: 10, 11 (przystanek Norblin)
Ⓜ️ Metro: linia M2, rondo Daszyńskiego lub rondo ONZ (5 min piechotą)

---[ENG]---

We invite you to Jam Session!

Every Wednesday we meet on stage in Food Town to play together. Let’s make this evening great! If you don’t play any instrument just take your sit comfortably and enjoy the live music with a company of exquisite cocktails and non-alcoholic drinks served by the best bartenders in town!

How to come to us?
We recommend arriving at the concert by public transport, by bicycle or on foot. There is an underground, automatic bicycle parking lot on the premises of the Norblin Factory. In addition, we also have a paid underground car park.
Bus lines: 157, 178 (Norblin stop)
Tram line: 10 (Norblin stop)
Metro: M2 line, rondo Daszyńskiego or rondo ONZ (5 min walk)

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: impreza koncert po angielsku
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧