Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Piknik Architektury | X-lecie Stowarzyszenia Akademickiego WA PW

Piknik Architektury | X-lecie Stowarzyszenia Akademickiego WA PW
📅 Data: sobota, 29 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Otwarta Pracownia Jazdów, ul. Jazdów 3/6 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zgodnie z coroczną, wiosenną tradycją Stowarzyszenia Akademickiego WAPW, zapraszamy wszystkie osoby ze środowiska architektonicznego na PIKNIK ARCHITEKTURY w Otwartej Pracowni Jazdów!

Tym razem, Piknik ma szczególne znaczenie, ponieważ w tym roku obchodzimy 10-tą rocznicę założenia naszego Stowarzyszenia! Powspominajmy razem tę piękną dekadę, wypełnionioną wspólną twórczością i działaniem! Ponadto, jak co roku, świętujmy razem zakończenie roku akademickiego, celebrujmy wspólnotę akademicką i architektoniczną oraz cieszmy się wspólnie piękną pogodą!

To wszystko w Otwartej Pracowni Jazdów, zwanej nieformalnie przez osoby z Jazdowa Domkiem Architektury. I chociaż przez większość imprezy będziemy podziwiać jego drewniane ściany z zewnątrz, spędzając czas w ogrodzie, to zdecydowanie warto będzie obejrzeć je także od środka! Zawiśnie na nich WYSTAWA poświęcona 10-letniej działalności Stowarzyszenia Akademickiego WAPW. Będzie to okazja do wspomnień o samych początkach, jak również obserwacji ścieżek rozwoju i zmian w naszej organizacji. Nie zabraknie też refleksji na przyszłość!

A co w ogrodzie? Będzie tam na Was czekać świeżo wypiekana pizza z pieca Motyki i Słońca (którym serdecznie dziękujemy za udostępnienie nam swojej przestrzeni!). Oprócz pizzy, znajdzie się coś chłodnego do picia, trochę leżaków, muzyka i klimat Otwartego Jazdowa – słowem, przepis na udaną imprezę!

Po raz kolejny, współorganizatorem wydarzenia jest Oddział Warszawski SARP, a także Wydział Architektury PW oraz liczne organizacje studenckie z i spoza Wydziału: WRS Wydziału Architektury, OSSA Polska, Koło Naukowe Architektury Kryzysu Klimatycznego, Koło Naukowe Rysunku, Koło Naukowe Architektury Rodzimej, Koło Naukowe Architektury Informacyjnej.
Serdecznie dziękujemy wszystkim organizacjom za współtworzenie z nami tego wydarzenia!

PROGRAM PIKNIKU:
16:00 start wydarzenia
16:30 pierwsze pizze opuszczają piec!
18:00 wernisaż wystawy
19:00-... imprezka!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza spotkanie wystawa inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱