Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

We outside! | Splendid Sound

We outside! | Splendid Sound
📅 Data: piątek, 21 czerwca 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 23:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 🌊 nad Wisłą, Cud nad Wisłą, bulwar Flotylli Wiślanej (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


21 czerwca zaraz po meczu Francji z Holandią zapraszamy Was na interesującą imprezę w rytmie jamajskich dźwięków. Na We outside! zapraszają razem z nami wykonawcy - Splendid Sound

Splendid Sound to powstały w 2004 r. prężnie działający i wciąż rosnący w siłę wrocławski skład muzycznych zboczeńców. W skład ekipy wchodzą Matys, Zilla, Szczepan, Kotune i Margos – pięciu fanów muzyki jamajskiej, połączonych chęcią niesienia kaganka jamajskiej oświaty w najodleglejsze zakamarki Polski i Europy.

Jak przystało na sound w prawdziwie jamajskim stylu, serwują publice tony energii, a motto “Macie Przejebane” wydaje się sprawdzać na każdej imprezie. Nie może więc zabraknąć królujących na karaibskich listach przebojów artystów, najnowszych wydawnictw prosto z wyspy, pokaźnej amunicji dubplate’ów jak i prezentujących to wszystko selektora i hype’mana, który porządnie zadba o rozrywkę najbardziej opornych imprezowiczów.

Poza regularnymi imprezami, Splendid Sound jest znany przede wszystkim z soundclashów, czyli muzycznych bitew sound systemów. Od debiutu clashowego w 2009 roku, uzbierali już 12 okazałych trofeów, będąc obecnie jedyną ekipą ze wschodniej Europy, która jest w stanie konkurować na poważnym poziomie za granicą. Przez lata działalności zagrali niezliczoną ilość imprez w Polsce; byli zapraszani do Szwecji, Nowego Jorku, Anglii, Hiszpanii, Czech, Norwegii, Austrii, Niemiec, Włoch, Szwajcarii, Słowacji, Portugalii i Bułgarii. Organizowali imprezy najważniejszych ekip z całej Europy i wcale nie planują zwalniać.

Możecie sprawdzić ich muzykę tutaj: link

a najlepiej na żywo, na imprezie! 🙂

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧