Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Kolorowe Sporty w Parku Rozrywki Julinek

Kolorowe Sporty w Parku Rozrywki Julinek
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 26 września 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 27 września 2015

📌 Miejsce: okolice Warszawy, Park Rozrywki Julinek, Julinek 1, Leszno k. Błonia (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Kolorowo i na sportowo! Lato w Julinku dalej trwa! Już w najbliższy weekend w Parku Rozrywki Julinek sportowe emocje sięgną zenitu! Będą kolorowe kręgle, rodzinny twister i mnóstwo innych atrakcji, a do tego wielki rodzinny turniej siatkówki! Już 26 i 27 września, Kolorowe Sporty w Julinku w godzinach od 10:00 do 19:00 – przybywajcie!

Już w najbliższy weekend, na wszystkich sportowców małych i dużych czeka moc atrakcji i zabaw przy scenie! Siatkówka wielką piłką plażową, kolorowe kręgle, mini golf w wykonaniu na wesoło, zawieszanie kwiatowych naszyjników na palmę, tańce pod palmą, sportowa moda wakacyjna – konkurs na najładniejszy strój, celowanie kolorowymi kołami ratunkowymi na kolorowe kosze, przejście żółto-zielonego labiryntu, poławianie „robaków”, kolorowy krykiet, malowanie ulubionych sportów, przerzucanie piłek na kolorowych płachtach, rzuty do celu kolorowymi kółkami, konkurs hula-hop, skoki przez skakankę, celowanie kwiatami i wiele innych.

Wiele dziać się będzie również na boiskach sportowych! Tutaj czeka na Was mnóstwo Turniejów m. in.: tor przeszkód, przejścia przez tunele, hula-hopy, omijanie kolorowych przeszkód, przeciąganie liny, przejścia na szczudłach, celowanie piłkami do koszy, skoki na skakankach, celowanie do bramki ze związanymi nogami, dźwiganie ciężarów, celowanie obręczami kwiatowymi, podbijanie piłki rakietami, rzuty dmuchanymi kołami ratunkowymi do dmuchanych piłek, siatkówka plażowa wielkimi piłkami, układanie wielkiej jengi, skoki przez gumę, slalomy, przejście tyłem po linie, wielki twister i wiele więcej!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy okolice Warszawy lub w kategoriach: impreza sport dla dzieci
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę