Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
To już jest nasza tradycja. Piękna tradycja! 🙂 W wakacje wyruszamy w teatralne podróże i zabieramy Was ze sobą. Docieramy blisko Was i Waszych domów, aby wciągnąć Was w akcję naszych bajek. Wpadajcie na skwery, do parków, na place zabaw i inne tereny zielone w Warszawie i okolicach 🙂 Dajcie się porwać fascynującym przygodom naszych bohaterów!
Zabierzcie ze sobą kocyk, żeby rozsiąść się milusio.
21 lipca o godz. 16:00 zaprezentujemy "Legendy Warszawskie"
Spektakl został stworzony na podstawie najpopularniejszych warszawskich legend: o Syrence, o Złotej Kaczce oraz o Bazyliszku. Przedstawiony jest w formie reportażu. Mali widzowie, podążają wraz z reporterem - Feliksem Przygodą do kolejnych miejsc,gdzie są świadkami mrożących krew w żyłach wydarzeń. Poznają Syrenkę i chwytających ją rybaków, wraz z panem Lutkiem schodzą do lochów, gdzie Złota Kaczka rozdaje dukaty, a na koniec mierzą się ze strasznym Bazyliszkiem. Całość jest interaktywnym widowiskiem,pełnym humoru i wzruszeń. Dzięki przystępnej odsłonie dzieci mają okazję bliżej poznać warszawskie legendy oraz być aktywnym uczestnikiem w spektaklu, dzięki czemu przełamują swoje lęki i nieśmiałość.
Wstęp na wszystkie nasze spektakle jest bezpłatny, nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść na umówione miejsce. Możemy grać dla Was dzięki finansowaniu ze środków Urzędu Gminy Piaseczno.