Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Poznajmy się w rytmie Silent Disco

Poznajmy się w rytmie Silent Disco
📅 Data: sobota, 24 sierpnia 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursus, Ekopark, ul. Gierdziejewskiego (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


📣 "Poznajmy się w rytmie silent disco"! 💥
Czy jesteście gotowi na najbardziej odlotowy piknik tego lata?

📅 Kiedy? - 24 sierpnia
📍 Gdzie? - Ekopark przy ul. Gierdziejewskiego
⏰ O której? - Startujemy o 16:00

W programie :
▪ Wioska Wikingów – zastanawialiście się, jak to jest być Wikingiem? Wioska przenieście was w czasy dzielnych wojowników.
▪ Warsztaty tkackie – odkrywamy tajniki dawnych technik rzemieślniczych.
▪ Stanowisko wybijania monet – stworzycie własne pamiątkowe monety. Kto wie, może kiedyś będą warte fortunę?
▪ Pokaz łucznictwa – spróbujcie swoich sił w tej szlachetnej sztuce. Pamiętajcie, Robin Hood też kiedyś zaczynał
▪ Kameralny koncert – zanurzcie się w magicznych dźwiękach muzyki. Uwaga, możliwe ataki gęsiej skórki!
▪ Warsztaty sensoryczne dla najmłodszych (0-3 lata) – maluszki również będą miały swoje miejsce pełne radości. Bo każdy zasługuje na dobrą zabawę!
▪ Projektowanie i malowanie drewnianych domków – kreatywne zajęcia dla dzieci i dorosłych. Oto szansa na stworzenie swojej małej arcydziełowej willi
▪ Tworzenie pachnących magnesów – zaprojektujcie i zabierzcie ze sobą małe dzieła sztuki. Świetny pomysł na prezent... dla siebie
▪ Malowanie buziek i brokatowe tatuaże – małe i duże dzieci będą zachwycone! Chcesz być tygrysem czy wróżką?
▪ Zajęcia jogi – odprężcie się i zrelaksujcie na świeżym powietrzu. Idealny sposób na reset przed tygodniem pełnym wyzwań.
▪ Stoiska grillowe – pyszne jedzenie na wyciągnięcie ręki.
▪ Silent Disco - od 1️⃣9️⃣:0️⃣0️⃣ do 2️⃣1️⃣:3️⃣0️⃣ ‼

Będziemy tańczyć w trzech namiotach 🎪 do ulubionych przebojów! Muzyka dla każdego – małego i dużego! Chcecie zatańczyć do klasyków lat 80-tych? Może coś nowoczesnego? A może chillout? Mamy to wszystko! Każdy znajdzie coś dla siebie! Nie musicie martwić się o hałas – każdy dostanie swoje słuchawki 🎧 i będzie mógł wybierać pomiędzy różnymi stylami muzycznymi 🎼.

Przyjdźcie z przyjaciółmi 👨‍💻👩‍💻, rodziną 👨‍👩‍👧‍👦, sąsiadami 🙍‍♂️🙍‍♀️ i przygotujcie się na wieczór pełen śmiechu, tańca i świetnej muzyki
Wstęp wolny, więc nie przegapcie tej okazji!

👉 P.S. Pamiętajcie o wygodnych butach do tańca i dużej dawce dobrego humoru!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursus lub w kategoriach: impreza sport spotkanie warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧