Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
🎥 Zapraszamy publiczność na pokaz 3 września (wtorek) na godz. 21:00 na film „Dogman”, reż. Matteo Garrone, 102 min. MPAA R (poniżej 17 tylko za zgodą rodziców)
🇮🇹 Dolce Vita, czyli Włoskie Wakacje – Letnie Kino Plenerowe na Woli
Poczuj klimat włoskiego kina na wyciągnięcie ręki podczas Letniego Kina plenerowego na Woli!
☀️ Przeniesiemy się w malownicze krajobrazy Italii, gdzie trendy stylizacji i głębokie emocje splatają się w niezapomniane historie miłości, przyjaźni i nieprzewidywalnych zwrotów akcji. To niezwykłe doświadczenie, które pozwoli ci zanurzyć się w niepowtarzalnym świecie włoskiej kinematografii. Dołącz do nas na niezapomniane seanse pełne magii i emocji pod gwiazdami Warszawy!
🌇 Zapraszamy w każdy wtorek, po zachodzie słońca, o 21:00, miejsce: Polana w Parku im. E. Szymańskiego.
Wstęp wolny!
Opis filmu:
Mieszkańcy włoskiego miasteczka wiedzą, że Marcello, miejscowy psi fryzjer, nie skrzywdziłby nawet muchy. Niepozorny, ale lubiany przez wszystkich, dzieli swój czas między pracę, wychowywanie córki i okazjonalny handel kokainą. Z powodzeniem unika kłopotów, przynajmniej dopóki nie pojawia się Simone – trzęsący całą okolicą, wiecznie naćpany osiłek. Kiedy po raz kolejny bezwzględnie wykorzysta naiwność Marcella, psi fryzjer będzie musiał się odgryźć.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach:
film
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie