Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie z Agnieszką Cubałą, autorką książki "Zwyczajni ’44. Ludność cywilna w Powstaniu Warszawski

Spotkanie z Agnieszką Cubałą, autorką książki "Zwyczajni ’44. Ludność cywilna w Powstaniu Warszawski
📅 Data: czwartek, 12 września 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Mokotów, ul. Czerniakowska 38a, Wypożyczalnia nr 125 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Czytelniczki i Czytelnicy!

Zapraszamy na spotkanie z Agnieszką Cubałą i jej książką "Zwyczajni ’44. Ludność cywilna w Powstaniu Warszawskim". Jest też autorką książki "Ku wolności… Międzynarodowe, polityczne i psychologiczno-socjologiczne aspekty Powstania Warszawskiego" i publikacji "Sten pod pachą, bimber w szklance, dziewczyna i… Warszawa. Życie codzienne powstańczej Warszawy", "Skazani na zagładę?". Pracowała w Muzeum Powstania Warszawskiego. Opracowała hasła autorskie do "Wielkiej Ilustrowanej Encyklopedii Powstania Warszawskiego". Konsultowała dwa rozdziały polskiej edycji książki Normana Davisa "Powstanie ’44".

W jednym z wywiadów (Polska nr 61, 29.07.2024) powiedziała:
"Moje spojrzenie na Powstanie Warszawskie uległo zmianie, gdy dostrzegłam, jak istotną rolę odegrali w tym wydarzeniu cywile. Ludność cywilna zasługuje na naszą pamięć i szacunek".
___

12 września (czwartek), godz. 17.30
Wyp. nr 125, ul. Czerniakowska 38a

Uwaga! W filii, w której odbędzie się spotkanie, prezentowana jest wystawa fotografii "Zwyczajni ’44. Ludność cywilna w Powstaniu Warszawskim". Autorką koncepcji jest Agnieszka Cubała.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach: spotkanie wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę