Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Czy żyjemy w Państwie Prawa? – Grzegorz Górny, prof. Jan Majchrowski

Czy żyjemy w Państwie Prawa? – Grzegorz Górny, prof. Jan Majchrowski
📅 Data: piątek, 20 września 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, ul. Chłodna 2/18 (pokaż na mapie)

💲 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama
Zastanawiałeś się kiedyś, czy prawo naprawdę nas chroni, czy to tylko iluzja? Czy żyjemy w kraju, gdzie konstytucja jest szanowana, czy raczej naginana przez tych, którzy powinni jej strzec? Zapraszamy na spotkanie, które może zmienić Twoje spojrzenie na otaczającą nas rzeczywistość i uświadomić sposób działania polityków, który może doprowadzić do bardzo niebezpiecznej sytuacji w Polsce. Dowiedz się, jak decyzje podejmowane za zamkniętymi drzwiami wpływają na Twoje życie. Czy jesteśmy skazani na bezsilność wobec tych, którzy mają władzę? Przyjdź i odkryj, jak możesz wpłynąć na przyszłość naszego państwa. Nie pozwól, by inni decydowali za Ciebie.

Grzegorz Górny
Reporter, eseista, publicysta, reżyser, producent filmowy i telewizyjny. Założyciel i redaktor naczelny kwartalnika “Fronda”; (w latach 1994-2005 i 2007-2012). Współautor i producent kilku cykli telewizyjnych dla TVP1, TVP2, TVP Polonia, TVP Historia, TV Puls, Polsat. W latach 2005-2006 redaktor naczelny tygodnika “Ozon”;. Autor 37 książek, ma na swoim koncie także 29 wydań w 12 językach obcych, w tym 8 książek wydanych po angielsku w USA. Laureat wielu nagród dziennikarskich, filmowych i książkowych (m.in. Totus, Grand Press, Feniks). Obecnie stały publicysta tygodnika “Sieci”; i portalu wPolityce.pl. Prezes Fundacji Polska Wielki Projekt i Stowarzyszenia Trójmorze.

prof. Jan Majchrowski
Prawnik i politolog, profesor na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, członek Trybunału Stanu. Był m.in.: współautorem solidarnościowego projektu Konstytucji RP, podsekretarzem stanu w MSWiA, delegatem Rządu ds, reformy ustrojowej, wojewodą lubuskim, członkiem Kolegium NIK, sędzią Sądu Najwyższego oraz doradcą: Generalnego Komisarza Wyborczego, Prezesa TK, Marszałka Sejmu.

Przypominamy o tym, że aby wziąć udział w spotkaniu, obowiązkowa jest rejestracja przez stronę >> link
Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę