Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
W Noc Bibliotek zapraszamy na spotkanie z Olgą Wójcik, by porozmawiać o różach, domi i podróżach, czyli o książce "Odsłony piękna. O różach, domu i podróżach".
To zbiór esejów, prozy poetyckiej i wierszy, gdzie możesz znaleźć ukojenie i schronienie przed chaosem współczesnej rzeczywistości. Gdy zmęczy cię nieustanny bieg i „karawana obrazów”, możesz zatrzymać się i odnaleźć sens obecny w przejawach piękna, o których pisze Olga. To wędrówka po dziedzictwie fresków z Faras, ikon, japońskich drzeworytów z motywem góry Fudżi i obrazów sztuki europejskiej. To ukazanie procesu twórczego pełnego zmagań i radości w dążeniu ku doskonałości.
Wstęp wolny.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach:
spotkanie
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie