Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Pod stopami Everestu: trekking do EBC i wspinaczka na Lobuche Peak

Pod stopami Everestu: trekking do EBC i wspinaczka na Lobuche Peak
📅 Data: środa, 23 października 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Południk Zero, ul. Wilcza 25 (pokaż na mapie)

💲 Wstęp wolny, udział wiąże się z kosztem zamówienia jedzenia/picia

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Najwyższe góry świata - Himalaje - to marzenie każdego góromaniaka. Z pozoru niedostępne, przyciągają coraz większe rzesze nie tylko wspinaczy, ale także fanów trekkingu. Podczas prelekcji przedstawię Wam obie perspektywy.

Opowiem o trudach trekkingu do Everest Base Campu położonego pod najwyższą górą świata oraz jak to jest poczuć przedsmak prawdziwego himalaizmu i stanąć na szczycie sześciotysięcznika (Lobuche Peak 6119 m n.p.m.).

Nie zabraknie pięknych zdjęć, opowieści o lokalnej kulturze, ludziach oraz praktycznych porad dla tych, którzy marzą o własnej wyprawie w Himalaje.

Dołącz do mnie, by razem przeżyć tę niesamowitą podróż przez krainę śniegu, lodu i najwyższych szczytów świata! Do zobaczenia - Gniewomir Knapski (Śladami Góromira).

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: slajdowisko spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧