Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Akademia Senioralna POLIN | Bezpłatne zajęcia i zwiedzanie wystawy

Akademia Senioralna POLIN | Bezpłatne zajęcia i zwiedzanie wystawy
📅 Data: środa, 27 listopada 2024

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Muzeum POLIN, Anielewicza 6 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Muzeum POLIN zaprasza na serię bezpłatnych zajęć połączonych ze zwiedzaniem naszych wystaw z przewodnikiem.

Temat najbliższych zajęć to „Paradisus Iudaeorum”. Dowiemy się, czy zróżnicowana etnicznie i religijnie Rzeczpospolita Obojga Narodów była rzeczywiście rajem dla Żydów i co wspólnego ma pieprz z nauką. Zobaczymy też model ówczesnej stolicy – Krakowa – wraz z sąsiednim Kazimierzem. Zwiedzanie to nie tylko duża dawka wiedzy i ciekawostek, ale również podróż w czasie, unikatowe zbiory oraz odkrywanie bogactwa naszego dziedzictwa.

• Udział jest bezpłatny. Obowiązuje rezerwacja miejsc
• Zapisy otwieramy 12 listopada (wtorek)
• Zgłoszenia przyjmujemy telefonicznie w godz. 10:00-15:00 pod numerem: 22 471 03 01 wew. 2, można też wysłać e-mail na adres: rezerwacje@polin.pl

Akademia Senioralna POLIN ma swobodny, klubowy charakter – po zwiedzaniu spotykamy się na rozmowie o wrażeniach z wystawy przy kawie, herbacie i ciastkach.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: wykład wystawa wystawa
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️