Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

W poszukiwaniu Ambasadorów Uśmiechu. Historia prawdziwej Kuby

W poszukiwaniu Ambasadorów Uśmiechu. Historia prawdziwej Kuby
📅 Data: piątek, 23 października 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Ochota, Sklep Podróżnika, Kaliska 8/10 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


Zapraszamy na spotkanie podróżnicze dotyczące Kuby i jej prawdziwego oblicza. Slajdowisko odbędzie się 23 października w Sklepie Podróżnika w Warszawie (19:30).

Wstęp wolny!

Kuba zawsze intryguje. Przecież tyle o niej opowieści, filmów, fotografii. Każdemu z nas po usłyszeniu nazwy wyspy przed oczami wyobraźni pojawiają się te same obrazy. Stare, lecz zadbane samochody, niebiańskie plaże czy ten bezinteresowny uśmiech ludzi słońca. Można wymieniać wiele elementów charakterystycznych dla Kuby. Zapach cygar, smak rumu, namiętne wibracje salsy.
Mariusz z Dorotą nie mogli oprzeć się pokusie. Wybrali się na tę wyspę, robiąc to na swój sposób. On postanowił się oderwać w poszukiwaniu Ambasadorów Uśmiechu. Tak nazywa wszystkich, których spotyka w swojej podróży. Człowiek jest nieodzownym elementem tego świata i na niego najwięcej stawia w czasie odkrywania swoich nowym miejsc na mapie. Dorota chciała popatrzeć na to wszystko od kuchni. Podczas miesięcznej podróży przyjrzeli się z bliska, jak wygląda codzienność mieszkańców. Przeżyli na własnej skórze paradoksy ustroju politycznego. Teraz wiedzą, że ta wyspa to piorunująca mieszanka, gdzie nic nie jest tak, jak nam się wydaje, a podróżując po niej, najlepiej odrzucić wszelkie stereotypy. Jakie? O tym powiedzą nam podczas swojej wspólnej prelekcji.

MARIUSZ STACHOWIAK - pasjonat fotografii, która jest dla niego sposobem na życie i wyrażaniem siebie. Mówi o sobie, że fotografuje to, czego opisać nie może. Prowadzi bloga link, gdzie pokazuje, jak można oderwać się od swojej codzienności, wyruszając w świat, który sprzyja podróżnikom.

DOROTA KAMIŃSKA - autorka jednego z popularniejszych blogów kulinarnych w Polsce link Miłośniczka dobrej kuchni, podróży i fotografii. Łącząc te wszystkie elementy, odnalazła swój sposób na poznawanie świata i smakowanie go. Odwiedzając wiele krajów, spróbowała już kuchni czterech kontynentów, dzieląc się tym podczas bezpośrednich relacji z miejsc, do których dotarła.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ochota lub w kategoriach: spotkanie


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę