Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

Zmiana wizerunku i poprawa sylwetki - event "Szafa gra"

Zmiana wizerunku i poprawa sylwetki - event "Szafa gra"
📅 Data: piątek, 23 października 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Ursynów, Studio Vibrostation (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W piątek, 23 października, w godzinach 17:00 – 20:00 w studiu Vibrostation, mieszczącym się przy al. KEN 85, odbędzie się event pt. „Szafa gra”. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji: będzie można m.in. z pomocą profesjonalistów dokonać całkowitej zmiany wizerunku oraz dowiedzieć się jak poprawić sylwetkę bez wysiłku.

Podczas spotkania każda z uczestniczek będzie mogła odświeżyć lub całkowicie wymienić swoją garderobę oraz skorzystać z usługi profesjonalnego i nieodpłatnego makijażu, wykonanego przez specjalistkę w dziedzinie wizerunku kobiet – Małgorzatą Banasiak, prowadzącą bloga „Doradca Piękna”.

Ponadto, osoby biorące udział w wydarzeniu będą mogły bezpłatnie skorzystać z treningu na platformie wibracyjnej Vibrostation – urządzenia stosowanego w procesie ujędrniania ciała, spalania tkanki tłuszczowej oraz przyspieszania metabolizmu. Wszystkie te czynności odbywają się bez zbędnego wysiłku i wielu godzin spędzonych na siłowni, dzięki zaangażowaniu przez platformę wszystkich mięśni ciała, które w zależności od ustawień mogą kurczyć się 30-45 razy na minutę. W taki sposób ciało staje się szczuplejsze, dochodzi do stymulacji produkowania kolagenu i elastyny, dzięki którym skóra staje się gładsza i piękniejsza. Vibrostation to gwarancja poprawy koordynacji ruchowej oraz pozytywnego wpływu na ścięgna i stawy.

Podczas wydarzenia „Szafa gra” odbędą się także konkursy z nagrodami. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, ale liczba miejsc na makijaż jest ograniczona, dlatego zapisy przyjmowane są pod numerem: 606-102-333 lub osobiście w studio Vibrostation.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach: sport spotkanie inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę