Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Hanna Holeksa – solistka, kameralistka, pedagog. Jest laureatką wielu nagród i wyróżnień, m.in. II nagrody na Międzynarodowym Konkursie Pianistycznym im. M. Magina w Paryżu, I nagrody na III Ogólnopolskim Konkursie Pianistycznym im. F. Liszta we Wrocławiu, czołowych lokat czterech rokrocznych edycji Ogólnopolskiego Konkursu na Stypendia Artystyczne im. F. Chopina w Warszawie, I nagrody na Ogólnopolskim Konkursie Fundacji Yamaha w Gdańsku. W roku 2003 otrzymała I nagrodę na międzynarodowym konkursie instrumentalnym Odd-Fellows Musikpreis w Bernie, a rok później wygrała RAHN Musikpreis w Zurichu. Pokłosiem tego ostatniego był debiut artystki w Tonhalle w Zurichu.
Artystka zasiada w jury ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych i kameralnych, koncertuje w kraju i za granicą, prezentując się jako solistka i kameralistka, a jej repertuar obejmuje solowe i kameralne dzieła od baroku do współczesności. Jest profesorem Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi, gdzie prowadzi klasę kameralistyki, a jej studenci zdobywają laury w konkursach ogólnopolskich i międzynarodowych.
W programie utwory: Józefa Wieniawskiego, Władysława Żeleńskiego, Zygmunta Noskowskiego, Juliusza Zarębskiego, Fryderyka Chopina
/ wstęp wolny
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Południe lub w kategoriach:
koncert
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie