Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

KALARI - zajęcia otwarte w Joga Shala

KALARI - zajęcia otwarte w Joga Shala
📅 Data: sobota, 21 listopada 2015

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:30

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Północ, Joga Shala Praska Szkoła Jogi, Kłopotowskiego 11 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
fb tt w msg wa tm em cp
reklama


W sobotę 21 listopada o 14:30 zapraszamy na zajęcia otwarte (bezpłatne), w trakcie których dowiecie się więcej o tej staroindyjskiej sztuce walki oraz poznacie Monikę, prowadzącą zajęcia.

W Joga Shala praktyka KALARI odbywa się regularnie w każdy poniedziałek o 20:00, środę o 17:00 i piatek o 20:00 - w każdym momencie można dołączyć do grupy.

Miejsca na sali mamy sporo i mamy nadzieję, że starczy go dla wszystkich, zachęcamy do rejestracji przez stronę internetową:
1. Wchodzimy na stronę wydarzenia - link poniżej.
2. Klikamy przycisk DALEJ
3. Wyświetlają nam się 4 niebieskie okienka, jedno z nich to DZIEŃ OTWARTY. Klikamy w nie i (po dalszej rejestracji) otrzymujemy darmowe wejściówki na Dzień Otwarty.
W razie pytań lub wątpliwości zachęcamy do kontaktu recepcja@jogashala.pl.

Poniżej kilka informacji na temat Kalari:
Kalari (Kalarippayat, Kalarippayattu) – staroindyjska sztuka walki pochodząca z Kerali licząca ponad 5000 lat. Posiada wspólne korzenie z jogą i ajurwedą. Bazuje na pozycjach zwierzęcych (asanach) i koncepcie Shiva-Shakti (stałe-elastyczne, męskie-żeńskie, ciemne-jasne…).
Trening obejmuje intensywną pracę z ciałem – wzmacnia mięśnie, rozciąga je, oczyszcza organizm z toksyn. Pobudza zdolność do koncentracji i skupienia. Aktywizuje funkcje życiowe, w tym metabolizm, pracę układu krwionośnego i mózgu. Wycisza i harmonizuje. Jest antidotum na zabiegany styl życia – generalizuje energię i bardzo silnie mobilizuje ciało do działania. Z drugiej strony osadza w rzeczywistości, daje poczucie uziemienia i, tak zwanego, gruntu pod nogami (z ang. grounding). Balansuje ciało i umysł, pomaga spojrzeć na rzeczywistość z dystansu. Uczy szybkiego podejmowania decyzji i wytrwałości w działaniu. Po osiągnięciu wysokiego stopnia wtajemniczenia, rozpoczyna się praktykę z kilkunastoma rodzajami broni – od drewnianych kijów poczynając, na elastycznym mieczu kończąc.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga Północ lub w kategoriach: sport warsztaty


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę