Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Grupa wsparcia dla rodziców z rodzin dysfunkcyjnych
UWAGA, UWAGA, UWAGA!
ogłaszamy nowy nabór na nieodpłatną grupę wsparcia dla rodziców, którzy identyfikują się jako DDA lub DDD i aktualnie przeżywają kryzys życiowy, zawodowy, relacyjny.
Grupa przeznaczona jest dla osób powyżej 30 roku życia, mieszkających lub pracujących w Warszawie
Dziecko z rodziny dysfunkcyjnej, gdzie występowało uzależnienie i/lub przemoc uczy się trzech rzeczy: NIE CZUJ, NIE UFAJ, NIE MÓW.
NIE CZUJ, bo nie zrozumiesz i nie przeżyjesz,
NIE UFAJ innym w ich zapewnienia o miłości, trosce, chęci zmiany i naprawy,
NIE MÓW, bo twoja historia jest wstydliwa.
Czego w takim razie Ty nauczysz swoje dzieci, skoro sam/a nie bardzo wiesz, jak powinna funkcjonować „normalna” rodzina?
CHCEMY I MOŻEMY CI POMÓC.
W naszym myśleniu o pomocy koncentrujemy się na wspólnym szukaniu rozwiązań, a nie na wizualizacji problemów.
Zapraszamy na zajęcia w kameralnej grupie online Teams.
Spotykamy się w poniedziałki w godz. 18.00 – 21.00.
Ruszamy 10 lutego, kończymy 5 kwietnia 2025.
Zgłoszenia email: pomoc.zapisy@gmail.com
Kwalifikacja do grupy poprzedzona jest OSOBISTĄ konsultacją w siedzibie Fundacji POMOCOWNIA, Warszawa ul Staszica 7/9, wejście od ulicy.
Udział w Projekcie jest nieodpłatny, finansowany ze środków M. St. Warszawa.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy online lub w kategoriach:
warsztatywykład
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie