Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Kolczyki z Afryki – rodzinne warsztaty robienia biżuterii dostępne dla dzieci neuroatypowych

Kolczyki z Afryki – rodzinne warsztaty robienia biżuterii dostępne dla dzieci neuroatypowych
📅 Data: sobota, 8 marca 2025

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Współdzielnik, ul. Górczewska 124 (pokaż na mapie)

Wydarzenie dostępne dla osób z niepełnosprawnością (ruchową lub inną - szczegóły w opisie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Kolczyki z Afryki – rodzinne warsztaty robienia biżuterii

dostępne dla dzieci neuroatypowych

8 marca (sobota), godz. 10:30-12:00
Współdzielnik, Wola Park, ul. Górczewska 124

Wstęp wolny, obowiązują zapisy: m.michnowska@wck-wola.pl

Dzień Kobiet to dobra okazja, żeby zrobić coś miłego dla swojej Mamy, Babci czy Cioci. Można samodzielnie przygotować prezent lub spędzić wspólnie fajny dzień. A co powiecie na to, aby połączyć te pomysły?

Zapraszamy do Współdzielnika na rodzinne warsztaty z własnoręcznego robienia biżuterii. Przygotowanie koralików, kolczyków czy innych ozdób jest dość łatwe, ale wymaga cierpliwości i precyzji. W pracy pomogą opiekunowie, a nad wszystkim będzie czuwać prowadząca warsztaty.

Biżuteria, którą stworzycie, będzie recyclingowa, czyli powstała ze starych czasopism, kolorowych papierów i tekturek. Barwne koraliki w różnych rozmiarach będą przypominać naszyjniki w oryginalnym, afrykańskim stylu. Zdziwicie się, jak piękne i efektowne mogą być ozdoby z tego, co niejeden wyrzuciłby do śmietnika.

Każda rodzina może działać na odrębnym stanowisku pracy. Na czas warsztatów przestrzeń Współdzielnika będzie zamknięta dla innych gości.

Dla kogo? Warsztaty przyjazne dla dzieci w spektrum autyzmu w wieku 5-12 lat.
Czas trwania: 1,5 godz.
Prowadzenie: Ewa Baigazin.
Liczba uczestników: 8 osób + opiekunowie.

Dostępność wydarzenia

Miejsce: Współdzielnik, CH Wola Park, I piętro, ul. Górczewska 124
Dojazd: najbliższy przystanek transportu publicznego METRO ULRYCHÓW w odległości ok 70 m, linie: 167, 171, 190, 249, 523; przystanek metra linii M2.

🧑‍🦽 Wejście do budynku Centrum Handlowego z ulicy, na poziomie chodnika, w budynku dostępne są windy. Lokal zajmuje przestrzeń na jednym poziomie. W lokalu nie ma przymierzalni dostępnej dla osób z niepełnosprawnością. Toaleta dostosowana dla osób z niepełnosprawnością dostępna na terenie Centrum Handlowego. Nasi animatorzy chętnie udzielą wsparcia. Na terenie Centrum Handlowego wyznaczono miejsca parkingowego dla osób niepełnosprawnych.

🧑‍🦯🦮 Do budynku i wszystkich jego pomieszczeń można wejść z psem asystującym i psem przewodnikiem. W budynku nie ma oznaczeń w alfabecie brajla ani oznaczeń kontrastowych lub w druku powiększonym dla osób niewidomych i słabowidzących.

🧏🏻 W placówce można skorzystać z tłumacza polskiego języka migowego (PJM) online. Link do tłumaczenia: link

🎧 Jeśli potrzebujesz skorzystać z pętli indukcyjnej lub słuchawek wyciszających, skontaktuj się z nami wcześniej: m.michnowska@wck-wola.pl, TEL/SMS: 600979072.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące dostępności wydarzenia, prosimy o kontakt pod adresem: m.michnowska@wck-wola.pl

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: dla dzieci warsztaty
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️