Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Uwaga: premiera! JAPONIA, KRAJ MOŻLIWOŚCI Zofia Jurczak w Big Book Cafe
Od futurystycznego zgiełku Tokio po owiane legendami niewielkie wyspy, od majestatycznych świątyń Kioto po kulinarne osobliwości. Zofia Jurczak przybliża w swojej książce kulturę i życie współczesnej Japonii w całej ich rozciągłości.
Co warto wiedzieć, wybierając się w podroż do tego fascynującego kraju? Na co uważać, czego nie przegapić? Z autorką rozmawia Justyna Dżbik-Kluge - dziennikarka Polskiego Radia, dyrektorka radiowej Czwórki.
Partner wydarzenia: Wydawnictwo Bezdroża.
Przyjdź osobiście, wydarzenie bez transmisji!
Start: 19.00
Wstęp: wolny
Big Book Cafe [ul. J. Dąbrowskiego 81, Warszawa]
ZOFIA JURCZAK
Kulturoznawczyni ,laureatka Stypendium Twórczego Miasta Krakowa, autorka strony podrozepokulturze.pl oraz książek krajoznawczych. Za „Kraków. Nieprzewodnik dla turystów i mieszkańców” dostała wyróżnienie Nagrody Magellana. Uzależniona od Japonii. Nie planuje odwyku.
O KSIĄŻCE
Ta książka zabierze Cię w wyjątkową podróż po Japonii, kraju pełnym tajemnic i kontrastów. Od futurystycznego zgiełku Tokio po owiane legendami mistyczne wyspy, od majestatycznych świątyń Kioto po kulinarne osobliwości ― odkryjesz, jak codzienność splata się tu z duchowością, a nowoczesność harmonizuje z tradycją.
Zanurz się w fascynujące opowieści o japońskich pociągach, rytuałach kąpieli, sporach o wyspy czy kulturze kopiowania. Zajrzyj do miejsc, w których natura zachwyca i przeraża, a ludzie wynoszą na ołtarze to, co przybyszom może się wydawać niewyobrażalne.
To nie jest zwykły reportaż ― to wyprawa pełna emocji, zaskoczeń i inspiracji. Wyrusz na spotkanie z Japonią, która nie przestaje zadziwiać!
Idealna lektura dla każdego, kto pragnie poznać prawdziwe oblicze tego niezwykłego archipelagu.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Mokotów lub w kategoriach:
spotkanie
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie