Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Spacer z @powarszawsku po Browarach Warszawskich i Woli
📍 Gdzie? schody w Browarach Warszawskich ul. Haberbuscha i Schielego 2, Warszawa
📅 Kiedy? 22 marca 14:00-15:30
🎟️Udział bezpłatny, obowiązują zapisy! Link tu >> link
Ograniczona liczba miejsc.
Zapraszamy na niezwykły spacer z przewodnikiem Łukaszem Ostoją-Kasprzyckim po Browarach Warszawskich i najbliższej okolicy, podczas którego opowie m.in. o tym kto wymyślił ogródki piwne, dlaczego okoliczne piwnice wypchane były piwem, czym i skąd była zupa „plujka” i wiele innych ciekawostek z przed i powojennej stolicy.
Browary Warszawskie położone są w jednym z centralnych kwartałów Warszawy, wyznaczonym ulicami Grzybowską i Krochmalną. Przez wiele lat ten przytulony do Śródmieścia fragment Woli był pofabrycznym, zaniedbanym obszarem. Do świadomości mieszkańców miasta powrócił w wyjątkowej odsłonie. Wszystko za sprawą rewitalizacji przeprowadzonej przez Echo Investment, która tchnęła w okolicę nowe życie.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach:
spacer
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie