Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Spotkanie czytelnicze dla dzieci z Jarosławem Kaczmarkiem, #CzytanieRządzi

Spotkanie czytelnicze dla dzieci z Jarosławem Kaczmarkiem, #CzytanieRządzi
📅 Data: czwartek, 24 kwietnia 2025

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Dom Literatury w Warszawie, Krakowskie Przedmieście 87/89 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


#CzytanieRządzi w Domu Literatury to cykl spotkań czytelniczych dla dzieci z najbardziej cenionymi autorami i ilustratorami literatury dziecięcej.

Gościem w czwartkowe popołudnie, 24 kwietnia będzie Jarosław Kaczmarek, autor, zawodowy opowiadacz. W swojej twórczości wypracował oryginalny, od razu rozpoznawalny styl opowiadania, poruszający wyobraźnię i emocje, czego doskonałym przykładem są książki dla dzieci na temat sportu i sportowców, m.in. „Skoczkowie”, „Siatkówka”.

Wydarzenia z udziałem Jarosława Kaczmarka to spotkania z opowieściami na żywo, które przełamują schematy spotkań autorskich, stwarzając sytuację intensywnego, pełnego emocji i wymiany myśli wydarzenia dla dzieci i dorosłych.

W wydarzeniu mogą wziąć udział grupy zorganizowane!

Celem cyklu #CzytanieRządzi jest:
📚 zaprzyjaźnianie dzieci z książką
📚 promocja dobrej literatury dziecięcej
📚 zachęcenie do odwiedzania lokalnych bibliotek publicznych

W programie:
📚 czytanie fragmentów i zabawy kreatywne wokół książek
📚 rozmowy wokół twórczości najlepszych autorów i ilustratorów
📚 autografy i zdjęcia z ulubionymi autorami

🗓 Kiedy?
czwartek, 24 kwietnia, 16:00-18:00 (spotkanie dla grup zorganizowanych - zapraszamy świetlice!)
🏫 Gdzie?
Spotkanie odbędzie się w Auli Domu Literatury w Warszawie ( ul. Krakowskie Przedmieście 87/89).
📌 Liczba miejsc ograniczona. O możliwości uczestnictwa decyduje kolejność zgłoszeń.
ZGŁOSZENIA UDZIAŁU: poranki@fpc.org.pl

Organizatorem spotkania jest Fundacja Powszechnego Czytania i Dzielnica Śródmieście m. st. Warszawy. Partnerem wydarzeń z cyklu #CzytanieRządzi jest Fundacja Domu Literatury i Domów Pracy Twórczej oraz Magazyn Świerszczyk dla Dzieci. Spotkanie organizowane jest we współpracy z Wydawnictwem HarperKids.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: dla dzieci spotkanie warsztaty inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️