Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Bezpłatne przejazdy zabytkowym autobusem Chausson z okazji Dnia Flagi RP [godz. 10:00, 11:15, 12:30, 13:45]

Bezpłatne przejazdy zabytkowym autobusem Chausson z okazji Dnia Flagi RP [godz. 10:00, 11:15, 12:30, 13:45]
📅 Data: piątek, 2 maja 2025

⌚ Godzina rozpoczęcia: 10:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, ul. Belwederska 52 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️


Muzeum Historii Polski, we współpracy ze Stowarzyszeniem "Kamień i co?", zaprasza na przejazdy zabytkowym autobusem Chausson AH48.

Z okazji Dnia Flagi RP i Dnia Polonii i Polaków za Granicą wspólnie wyruszmy w trasę śladem historii i miejsc, których motywem przewodnim będą hasła takie jak: symbole narodowe i polska diaspora. Licencjonowany przewodnik Adrian Sobieszczański zabierze nas w podróż w czasie na trasie spod Belwederu na Cytadelę Warszawską.

Obowiązuje rezerwacja miejsc.
Linki do zapisów:
10:00 - link
11:15 - link
12:30 - link
13:45 - link

Uczestnicy i uczestniczki przejazdów, po wycieczce autobusowej, będą mogli skorzystać z licznych (bezpłatnych) atrakcji w ramach obchodów Dnia Flagi na terenie Cytadeli Warszawskiej.
Więcej:
Dzień Flagi w Muzeum Historii Polski >> link
Muzeum na 105 - piknik historyczny >> link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📱 Kanał nadawczy 📱