Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Ogród Czerwieni - sztuka i natura spotykają się na Targówku!
Zapraszamy mieszkanki i mieszkańców na wyjątkowe wydarzenie w ramach projektu KOLOROWO NA TARGÓWKU, które przeniesie Was w świat poezji, sztuki i słowiańskich tradycji, zakorzenionych w naturze i historii naszej dzielnicy.
Ogród jako starożytna idea różnorodności, harmonii i wzrostu stanie się inspiracją do twórczych działań – od poezji Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej, przez plener malarski w zielonym otoczeniu, aż po warsztaty rękodzielnicze i psychologiczne.
11 czerwca 2025, środa Dzień pełen spotkań, refleksji i inspiracji, w których każdy znajdzie coś dla siebie.
Plener malarski:
godz. 15:00 - wydarzenie dla dorosłych. Miejsce: Ogród Różany w Parku Bródnowskim. Wstęp wolny.
Spotkanie z poezją Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej – Patronki Roku:
godz. 17:00 - wydarzenie dla dorosłych. Miejsce: Urząd Dzielnicy Targówek, sala USC. Wstęp wolny.
Warsztaty rękodzieła:
godz. 18:00 - kartka z Targówka – warsztaty rękodzielnicze dla dorosłych. Miejsce: Urząd Dzielnicy Targówek, sala USC. Wstęp wolny. Zapisy: tel. 664 716 969, mazowieckiogrod@gmail.com
Warsztaty psychologiczne:
godz. 19:00 Zakochani w sobie I Targówek – warsztaty dla dorosłych. Miejsce: Urząd Dzielnicy Targówek, sala USC. Udział bezpłatny. Zapisy: tel. 664 716 969, mazowieckiogrod@gmail.com
Dołącz do nas, poznaj lokalne tradycje i poczuj magię ogrodu pełnego kolorów i emocji!
ZAPRASZAMY!
Realizator: Stowarzyszenie Regionalne Mazowiecki Ogród
Finansowanie: Urząd Dzielnicy Targówek