Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wystawa Inez Krupińskiej: Struktury

Wystawa Inez Krupińskiej: Struktury

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 12 grudnia 2015

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📅 Data zakończenia: czwartek, 14 stycznia 2016

📌 Miejsce: Warszawa - Targówek, DOM KULTURY „ZACISZE” W DZIELNICY TARGÓWEK M.ST.WARSZAWY, ul. Blokowa 1 (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Wstęp wolny.

Zapraszamy na wystawę malarstwa, form przestrzennych i mebli autorstwa Inez Krupińskiej. Wernisaż uświetni koncert „Życiem się ciesz” Wojtka Gęsickiego.

O pracach: Odurza zarówno ich materialność, zaskakujące wykorzystanie znanych skądinąd, nieefektownych w poprzednim ich życiu tkanin, jak również baśniowy nastrój. Inez tworząc swoje stworki, niejako na nowo pisze znane opowieści, albo układa zupełnie nowe. Można nawet uznać, że jest rozrzutna w fantazjowaniu, swobodnie przechodzi od człekokształtnych do owadów, ślimaków i muszli. I w każdym przypadku ujawnia się jej perfekcyjność w rzemiośle i w poetyckim odrealnieniu. Treść i narracja schodzą na dalszy plan, a jakość plastycznej wizji Inez wyznacza nastrój ukazywanego świata bez najmniejszych przeszkód trafiający do widza w każdym wieku i z każdym bagażem artystycznych doświadczeń i upodobań. Osobowości Inez ożywia i uwiarygodnia istnienie takiego świata.
Wojciech Krauze, Warszawa, maj 2008

Inez Krupińska prowadzi działalność artystyczną w zakresie: malarstwa, tkaniny unikatowej, rzeźby, scenografii teatralnej, kostiumów, projektów lalek, aranżacji wnętrz, projektowania mebli, grafiki książkowej, ilustracji i grafiki użytkowej. Założycielka i członek stowarzyszenia Polska Lalka Artystyczna POLA.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach: wystawa


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę