Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Zapraszamy na bezpłatne, plenerowe zajęcia Sąsiedzkiego Koła Sportowego!
Czy wiecie, że nawet krótkie, ale regularne ćwiczenia mają dobry wpływ na ciało i umysł? Razem możemy zadbać o dobre samopoczucie i kondycję! 🚶♂️🏃♀️
⏰TERMIN zajęć: WTORKI, godz. 18:00
📍Zbiórka przed salą gimnastyczną ARTHOUSE Gym przy ul. Kołowej 24 (wcześniej - Kołowa 18)
Wstęp wolny, nie obowiązują zapisy.
👉 Power Walking to idealna gimnastyka dla każdego! Zajęcia są połączeniem marszu oraz ćwiczeń wzmacniających i rozciągających. To aktywność fizyczna nie tylko dla silnych i zdrowych. Ćwiczyć mogą również osoby starsze.
Ćwiczymy w plenerze na terenie Arthouse oraz w pięknym otoczeniu Parku Wiecha. 🌳
Gwarantujemy: dobrą energię, zdrową aktywność fizyczną, dostosowaną do indywidualnych możliwości oraz super towarzystwo sąsiadów!
Zajęcia prowadzi Dagmara Szczerek (Szczeroaktywna), która potrafi zachęcić do ruchu każdego i dobrać rodzaj ćwiczeń do potrzeb trenujących w każdym wieku.
Masz pytanie? Napisz lub zadzwoń: kontakt@arthousekolowa.pl / tel. 22 896 51 18
Zajęcia realizowane dzięki "Gminnemu Programowi Rewitalizacji m. st. Warszawy do roku 2030"
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Targówek lub w kategoriach:
sportwarsztaty
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie