Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

SZTUKA DLA WNUKA | dziadkowie z wnukami

SZTUKA DLA WNUKA | dziadkowie z wnukami
📅 Data: środa, 29 października 2025

⌚ Godzina rozpoczęcia: 15:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Muzeum Narodowe, al. Jerozolimskie 3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
do kalendarza ustaw przypomnienie
Dziadkowie pokazują dzieciom świat. Opowiadają im ciekawe historie, wspólnie pielęgnują tradycje i cierpliwie odpowiadają na miliony pytań. Podczas zajęć zabierzemy wnuki z dziadkami w podróż w przeszłość. Poznamy ciekawe dzieła sztuki, dowiemy się, w jaki sposób maluje się obrazy i odkryjemy muzealne sekrety.

Dziadkowie i Babcie mogą także włączyć się w prowadzenie zajęć!
Zgłoszenie do grupy projektowej przygotowującej warsztaty prosimy kierować na adres btichy@mnw.art.pl

📅 Termin: środa, godz. 15.30
⌚️ Czas trwania: ok. 80 minut
📍 Miejsce zbiórki: Gmach Główny MNW – Hol Główny
👤 Dla kogo: dziadkowie z wnukami w wieku 5–12 lat
🔠 Zasady udziału: wstęp bezpłatny; wejściówki dostępne online i w kasie od godz. 10.00 we wtorek – dwa tygodnie przed wydarzeniem

Przed podjęciem decyzji o uczestnictwie w zajęciach edukacyjnych prosimy o zapoznanie się z regulaminem - udział w zajęciach jest równoznaczny z jego akceptacją.

👉🏻 29 października
Co założyć na głowę? / Ewa Krawczyk
W minionych czasach nakrycie głowy niosło istotne informacje o jego posiadaczu: zdradzało pozycję społeczną, wykonywany zawód, stan cywilny. Wskazywało na chwile triumfu czy żałoby. Analizując dawne portrety, spróbujemy odczytać, co o ich bohaterach mówią welony, klejnoty, kapelusze czy peruki.
Bilety dostępne od 21 października >> link

koordynacja: Barbara Tichy / Dział Edukacji
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️