Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Bezpłatny pokaz filmu „HITPIG. ŚWINIAK ZAWODOWIEC”
Zapraszamy najmłodszych widzów i ich rodziny na bezpłatny seans filmowy „HITPIG. ŚWINIAK ZAWODOWIEC” w reżyserii Cinzii Angelini i Davida Feissa. Projekcja odbędzie się w piątek, 3 października 2025 roku, o godzinie 18.00 w Ursynowskim Centrum Kultury „Alternatywy” przy ul. I. Gandhi 9 (sala Szekspir).
- Cieszymy się, że na Ursynowie możemy zaoferować dzieciom i ich rodzicom tak wyjątkowe wydarzenie.
To świetna okazja, by wspólnie spędzić czas, a przy okazji przekonać się, że kino familijne może bawić i wzruszać jednocześnie – mówi Klaudiusz Ostrowski, zastępca burmistrza Ursynowa.
„Hitpig. Świniak zawodowiec” to najnowsza amerykańska animacja, której bohaterem jest tytułowy Hitpig – różowy, energiczny
i z pozoru twardy świniak, zajmujący się odnajdywaniem zaginionych zwierząt. Gdy podejmuje zlecenie od odpychającego Skocznego Pana, by odnaleźć zbiegłą słonicę Monię, nie przypuszcza, że ta misja odmieni jego życie. Monia, uciekająca z cyrkowej rewii, w której była więziona i zmuszana do występów, odnajduje w Hitpigu przyjaciela, mimo że ten został wynajęty, aby odebrać jej wolność. Wspólna podróż, pełna zabawnych i wzruszających przygód, prowadzi bohaterów do konfrontacji ze Skocznym i jego krokodylem Pikusiem. Film jest pełen humoru, ciepła i pozytywnego przesłania, a także pokazuje, że nawet najbardziej zatwardziałe serce może się odmienić.
Aby wziąć udział w losowaniu dwóch jednoosobowych kart wstępu, należy w terminie od 25 do 29 września przesłać zgłoszenie
za pośrednictwem strony internetowej >> link
Spośród nadesłanych zgłoszeń zostaną wylosowani uczestnicy, którzy 30 września otrzymają wiadomość e-mail z informacją
o terminie odbioru kart w Urzędzie Dzielnicy Ursynów. Karty będą wydawane na podstawie dokumentu tożsamości,
a w przypadku braku możliwości odbioru osobistego, dopuszczalne jest pisemne upoważnienie innej pełnoletniej osoby.
Nieodebrane karty wstępu zostaną rozdysponowane w dniu pokazu, 3 października, od godziny 10.00 w Urzędzie Dzielnicy Ursynów.
W pokazie filmu mogą uczestniczyć wyłącznie osoby posiadające ważne karty wstępu. Seans odbędzie się bez reklam, a sala kinowa Ursynowskiego Centrum Kultury „Alternatywy” dostosowana jest do potrzeb osób z niepełnosprawnościami ruchowymi.
Szczegółowe zasady uczestnictwa określa regulamin przedsięwzięcia dostępny na stronie internetowej organizatora.
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Ursynów lub w kategoriach:
dla dziecifilm
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie