Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
Po raz kolejny organizujemy akcję #PrzygarnijKwiatka! 🌸🌻
🌺 Zachęcamy Was do adopcji stołecznych roślin do swoich domów i ogrodów w ramach sezonowej wymiany ukwieceń. Będą to rośliny, które będzie można przechować na kolejny sezon – pacioreczniki, dalie i pelargonie.
🌷 Kwiaty będziemy rozdawać w poniedziałek 3 listopada od godziny 12 przed Pawilonem Edukacyjnym Kamień (ul. Wybrzeże Puckie 1).
🛍️ Pamiętajcie, żeby wziąć ze sobą koszyki, skrzyneczki lub torby na kwiaty!
Do zobaczenia!
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Praga-Północ lub w kategoriach:
inne
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie