Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
"MobiLas. Fotografia mobilna w lesie" - Wystawa po-plenerowa
28.11.2025 – MobiLas. Fotografia mobilna w lesie”
Wystawa po-plenerowa
Godz. 18:00
Dla dzieci, młodzieży, dorosłych i seniorów
WCK Filia Marysin zaprasza na wernisaż wystawy po-plenerowej.
Wystawa złożona z fotografii zrealizowanych w ramach projektu Marzenny Gawriłow, która prowadziła naukę robienia zdjęć w przestrzeni lasu.
Powstała wystawa prac jest pierwszą w Galerii PRZEJŚCIE, wystawą prac rejestrowanych smartfonem.
Wstęp bezpłatny
Sala widowiskowa na parterze
To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wawer lub w kategoriach:
wystawa
reklama
Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie