Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Jarmark Wielkanocny w Wola Parku

📅 Data rozpoczęcia: wtorek, 15 marca 2016

⌚ Godzina rozpoczęcia: 9:00

📅 Data zakończenia: piątek, 25 marca 2016

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wielkanoc to czas rodzinnych spotkań. W Wola Parku od 16 do 25 marca podczas Jarmarku Wielkanocnego odwiedzający będą mogli znaleźć tradycyjne przysmaki i dekoracje. Dzięki nim w swoich domach stworzą wyjątkowy, świąteczny nastrój.

Najbliższy Jarmark w Wola Parku to doskonała okazja, by uzupełnić zapasy o niezbędne produkty potrzebne do przygotowania wielkanocnych potraw. Warto zadbać, by były one zdrowe i naturalne. Między 16 a 25 marca Klienci Wola Parku właśnie takie specjały znajdą na stoiskach regionalnych producentów w okolicy sklepów C&A i KappAhl.
Wielkanocna edycja Jarmarku przywita Gości Wola Parku zapachem świeżego chleba, aromatycznych wędlin i kiełbas oraz naturalnie wędzonych ryb. Tradycyjnie wytwarzane i przede wszystkim zdrowe produkty, sprostają wymaganiom nawet największych smakoszy. Oczywiście nie zabraknie niezbędnych do wypiekania mazurków suszonych i kandyzowanych bakalii. Do przygotowania świątecznych dań przydatne będą również przyprawy, a na Jarmarku do wyboru będzie ich cała gama z różnych stron świata. Koneserzy serów także będą zadowoleni. Smakowych doznań dostarczą im sery z Białego Dunajca, sery holenderskie i korycińskie. Łasuchów z kolei z pewnością skusi oryginalna grecka chałwa oraz naturalne, prawdziwe miody.

W Wielkanoc warto zadbać także o pięknie przyozdobiony stół i dom. Podczas świątecznego Jarmarku na odwiedzających Wola Park czekać będzie szeroki wybór rozmaitych dekoracji. Dzięki świątecznym ozdobom w domach z pewnością zapanuje wyjątkowa, radosna atmosfera.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Wola lub w kategoriach: inne
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧