Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

MIŁOŚĆ - Tomasz Budzyński (spotkanie autorskie)

MIŁOŚĆ - Tomasz Budzyński (spotkanie autorskie)
📅 Data: czwartek, 21 kwietnia 2016

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 1Piętro - miejsce spotkania Centrum Myśli Jana Pawła II, ul.Foksal 11, lok. 30 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


"Miłość", nowa książka Tomasza Budzyńskiego, to pasjonująca podróż przez życiowe zakręty. Historia szczera, trudna, ale i pełna nadziei.

Tomasza Budzyńskiego, muzyka, poetę i malarza, nie trzeba przedstawiać. W swojej najnowszej książce, która jest zapisem niezwykle osobistej, męskiej rozmowy opowiada o potędze miłości, przenikającej i przemieniającej jego życie.

"Przez wiele lat karmiłem się różnymi rzeczami, gnozą, buddyzmem zen - to mnie fascynowało. Ale to nie dawało mi życia. Wciąż byłem nieszczęśliwy. To Chrystus dał mi życie, wygnał ze mnie demona, uzdrowił mnie i wskrzesił do prawdziwego życia - doświadczyłem tego, widziałem to wszystko, widziałem, jak uwolnił moją żonę. Czy musiałem się jakoś natrudzić? Nie, to wszystko dostałem za darmo! Nikt mi tego nie zabierze, nie wydrze, bo widziałem to na własne oczy i dlatego mogę o tym teraz mówić. Dlatego opowiadam dzisiaj o miłości" – mówi autor książki.

Spotkanie poprowadzi Tomasz Ponikło.

Tomasz Budzyński - urodził się w 1962 roku. Jest muzykiem, poetą i malarzem. W latach 1982-1984 był wokalistą kultowej Siekiery. W 1985 roku wraz z Robertem Brylewskim i filozofem Sławomirem Gołaszewskim założył zespół Armia, z którym koncertuje do dziś. Występuje również z grupami Rimbaud, Trupia Czaszka i 2Tm2,3. Ma w swoim dorobku ponad 20 płyt, w tym 3 albumy solowe. Jego obrazy trafiły na okładki wielu płyt i książek. Miał kilkanaście indywidualnych wystaw w całej Polsce. W 2011 roku zadebiutował jako reżyser oraz pisarz. Książka Soul Side Story to literacka i poetycka autobiografia. Pełnometrażowy film Podróż na Wschód miał premierę na MFF Nowe Horyzonty we Wrocławiu.

Spotkanie jest organizowane przy współpracy z wydawnictwem WAM, SOLI DEO oraz Duszpasterstwem Akademickim „Dąb” i odbywa się ramach cyklu „Przestrzeń spotkania”.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę