Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

KONWERSACJE W JĘZYKU ANGIELSKIM - HANDLING STRESS

KONWERSACJE W JĘZYKU ANGIELSKIM - HANDLING STRESS

reklama
📅 Data: poniedziałek, 16 maja 2016

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:00

📌 Miejsce: Warszawa - Praga Południe, Empik School Saska, pl. Przymierza 6 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
HANDLING STRESS - warsztaty języka angielskiego

Pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych na konwersacje językowe. Mamy nadzieje, że nasz lektor, który będzie nad wszystkim czuwał, będzie świadkiem zażartej dyskusji. Jesteśmy fanami żywego języka i jego praktykowania. Cieszy nas możliwość wymiany opinii w języku angielskim.

Zapraszamy wszystkich tych, którzy chcą przełamać barierę językową bądź swobodnie porozmawiać.

Zapraszamy wszystkich dorosłych. Przewidywany poziom uczestników B1/B2

KIEDY: 16.05.2016 - PONIEDZIAŁEK; godzina 17:00 - warsztaty trwają 60 min

JAK:
zapisy poprzez telefon - 605 112 078
zapisy poprzez e-mail: [email protected]

KIM JESTEŚMY:
Witaj w empik school – największej i najdłużej działającej sieci szkół językowych w Polsce. W 35 szkołach stacjonarnych, w siedzibach firm oraz przez internet uczymy rocznie ponad 50 000 osób.
W naszej ofercie znajdziesz kursy popularnych języków europejskich: angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, rosyjskiego czy włoskiego,NORWESKIEGO jak i orientalnych: japońskiego, arabskiego, chińskiego oraz wiele innych.
U nas możesz zapisać się na kurs na dowolnym poziomie zaawansowania, wiek nie jest żadną przeszkodą. Naukę języków obcych możesz rozpocząć w każdej chwili, kursy zaczynają się kilka razy w roku.
Zajęcia prowadzimy w oparciu o autorską metodę nauczania języka: THE INSELL METHOD. Dzięki niej szybko zyskasz umiejętności porozumiewania się w naturalnych, życiowych sytuacjach, z którymi spotkasz się podróżując, ucząc się, czy też pracując w wielokulturowym gronie.
Każda szkoła językowa w sieci empik zapewnia swobodny dostęp do nowoczesnych technologii – podręczniki zaopatrzone są w płyty CD z materiałami multimedialnymi, sale posiadają nowoczesne wyposażenie, m.in.: tablice interaktywne, komputery, rzutniki multimedialne i ekrany. Wszystko to sprawia, że lekcje są jeszcze atrakcyjniejsze dla słuchaczy, a rezultaty nauki języków obcych są szybciej widoczne.
Będąc słuchaczem empik school możesz na co dzień korzystać z wielu dodatkowych elementów, wspomagających naukę języka: konwersacji językowych, kawiarenki internetowej, biblioteczki językowej, czy platformy ćwiczeń językowych online.

EMPIK SCHOOL SASKA:
Zachęcamy do zapoznania z naszą placówką. Z pośród innych szkół językowych wybijamy się nie tylko dzięki wspaniałej kadrze nauczycielskiej, ale również podejściu do klienta. Jesteśmy małą szkołą, dzięki czemu jesteśmy w stanie poznać twoje potrzeby i im sprostać. Stwierdzenie indywidualne podejście do klienta u nas nabiera nowego znaczenia. Z przyjemnością opowiemy Ci o tym na miejscu:).
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!