Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Premiera filmu "Negatyw"

Premiera filmu "Negatyw"
📅 Data: sobota, 16 listopada 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Sztuki&Sztuczki, ul. Szpitalna 8A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Zaczyna się sezon! Ale zanim wyruszycie w góry zapraszamy do Sztuczek.

Na dobry początek na premierę filmu "Negatyw" Łukasza Gabryelskiego z najlepszymi polskimi freeride'owcami w rolach głównych.

Po filmie zaś after - grają Panda i WAE - białe szaleństwo (bez skojarzeń) do białęgo rana!


Kilka słów więcej o filmie:

Negatyw - Film narciarski reżyserowany przez Łukasza Gabryelskiego.

Negatyw jest obrazem, w którym będzie można zobaczyć ludzi podążających za swoją pasją, dla których narty to sposób na życie. W filmie została podkreślona ważna rola odgrywana przez fotografów i filmowców, gdyż jedną z największych radości dla zawodników jest wykonanie perfekcyjnie triku, w dobrym stylu i obejrzenie go później na zdjęciach bądź ujęciach.

Obraz został stworzony wspólnymi działaniami ekipy Lukas Gabriel z zawodnikami, fotografami i sympatykami narciarstwa i sportów zimowych. Projekt Negatyw jest furtką wprowadzającą techniki filmowe do polskich projektów freeskiing. Realizacja zdjęć, produkcja i postprodukcja była w rękach ludzi , dla których filmowanie jest taką samą pasją jak dla zawodników narciarstwo. Dzięki powiązaniu wspólnej idei jaką jest tworzenie coraz lepszych produkcji możemy zaprezentować nasz kolejny projekt – NEGATYW. Pozytywem można nazwać każdą chwilę spędzoną podczas kręcenia filmu, wszystkie przeżycia, kontakt z naturą i zawodnikami, natomiast negatyw jest odbiciem rzeczywistości, odwrotnością pozytywu, czyli oryginału, którym jest obraz kamery.

Film nawiązuje do folkloru zakopiańskiego, zawiera dużo symboliki i akcentów góralskich. Dzięki tym elementom chcemy pokazać możliwości i warunki do uprawiania freeskiing / freeride, jakie są w Polsce, a które nie są wykorzystywane. W filmie będziecie mogli zobaczyć takich zawodników jak Szczepan Karpiel Bułecka, Jasiek Krzysztof, Paweł Urbaś, Staszek Karpiel Bułecka, Wojtek Szczepanik, Tomasz Wolak, Marek Doniec i nasz Austriacki przyjaciel Simon Hofstädter.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: film
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę