Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym: - ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo, - najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)
reklama
reklama
Warsztaty dla dzieci "Leniwa niedziela z warszawskimi legendami"
„LENIWA NIEDZIELA Z…”
To cykl poranków z fotografią, grafiką, architekturą, literaturą, komiksem, sztuką, muzyką, podróżą, a także książką i filmem. W każdą niedzielę o godz. 11.00 Fotoplastikon Warszawski stanie się miejscem przygotowanym specjalnie dla najmłodszych.
Warsztaty dla dzieci w wieku 5-10 lat.
Legenda!? Co to właściwie jest? Pod czas zajęć poznamy legendy o stolicy naszego kraju. Pojawi się Bazyliszek oraz Syrenka Warszawska. Ale czy to jedyni bohaterowie i historie związane z tym miejscem? Na pewno nie! Wspólnie opowiemy kilka historii, a na koniec zajęć stworzymy własny komiks. Zapraszamy!
Spotkanie poprowadzi Karolina Goska z "Sztuczek ze sztuką". Jest to projekt, które prowadzą absolwentki historii sztuki i wieloletnie edukatorki Muzeum Narodowego w Warszawie. "Chcemy przybliżać najmłodszym zagadnienia związane ze sztuką. Na naszych zajęciach przedstawiamy dzieciom tajemnice artystycznych pracowni, pory roku ukryte w dziełach sztuki i odkrywamy co stanie się, gdy połączymy ze sobą barwy. Wprowadzamy w świat niezwykłych malarzy, rzeźbiarzy i architektów. Nasze zajęcia łączą część teoretyczną z warsztatową i mają charakter interaktywny. Dostosowane są do wieku uczestników" - piszą o sobie założycielki "Sztuczek ze sztuką".
11.09 (niedziela), godz. 11.00
Wstęp wolny. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc prosimy zgłaszać chęć udziału pod numerem telefonu: 22 6296078 lub na e-maila mkoziara@1944.pl