Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Finał PODAJ DALEJ 2013 - finałowy pokaz teatralny II edycji projektu PODAJ DALEJ

Finał PODAJ DALEJ 2013 - finałowy pokaz teatralny II edycji projektu PODAJ DALEJ

reklama
📅 Data: piątek, 29 listopada 2013

⏰ Godzina rozpoczęcia: 19:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Stara Prochownia SCEK ul. Boleść 2 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
W 2012 roku cztery warszawskie organizacje prowadzące młodzieżowe grupy teatralne zorganizowały wspólnie po raz pierwszy wyjątkowy projekt edukacji poprzez teatr o tytule "PODAJ DALEJ". Uczestnicy 4 grup teatralnych spotykali się, by wzajemnie uczyć się stosowanych technik artystycznych. We wspólnym warsztacie stawali się specjalistami i dzielili się strukturami, ćwiczeniami i inspiracjami zgodnie z główną zasadą projektu "Każdy uczy każdego". Na zakończenie przygotowali wspólny spektakl finałowy, który odbył się w listopadzie 2012 r. w Teatrze Lalka. Projekt ten wywołał tak wiele pozytywnych reakcji, że od razu zaczęto myśleć o kolejnej edycji. Już wkrótce okazało się, że wszyscy partnerzy i sponsorzy są zainteresowani jego kontynuacją.

Projekt ukazuje bogactwo środowiska edukacji kulturalnej w Warszawie. Grupa
Stowarzyszenia Sztuka Nowa pracująca techniką teatru fizycznego stale korzysta z gościnności warszawskich domów kultury. Kolejna grupa prowadzona przez instruktorów ze Stowarzyszenia Pedagogów Teatru działa w przestrzeni publicznej oraz w skłotach będących niezależnymi centrami społecznymi. Stowarzyszenie Praktyków Kultury ze swoimi podopiecznymi pracuje najczęściej w przestrzeni Sceny Lubelskiej, niezależnego teatru na warszawskiej Pradze. W projekcie jest też grupa teatralna "Otwarta Scena" Towarzystwa Nasz Dom, której zajęcia odbywają się w teatrze instytucjonalnym - Teatrze Lalka - dzięki czemu ich regularnie tworzone spektakle wchodzą do profesjonalnego repertuaru teatralnego.

Wstęp wolny. Obowiązuje rezerwacja bezpłatnych wejściówek: [email protected] (w tytule maila prosimy wpisać "FEST").

Wydarzenie odbywa się w ramach Festiwalu Sztuka Działa. (Więcej informacji i program festiwalu dostępny jest na stronie: link.


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!