Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

POLSKA GALA BMX

POLSKA GALA BMX
📅 Data: sobota, 16 listopada 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 16:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, 1500 m2, Solec 18 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Będzie to już 4 edycja największej klubowej imprezy bmx w Polsce. Po raz kolejny zapraszamy do udziału w projekcie podsumowania sezonu bmx w kraju.

W tym roku Polska Gala Bmx to nie tylko wręczenie nagród najlepszym zawodnikom bmx to także masa dodatkowych atrakcji.

16 Listopada odbędą się miedzy innymi:

Targi firm ubraniowych związanych z polskimi sportami ekstremalnymi oraz lifestylem młodzieżowym. Firmy które rozstawią swoje stoiska oraz zaprezentują swoje produkty towarzyszyły będą całemu wydarzeniu tak więc w trakcie gali będziecie mogli zaopatrzyć się w ich sprzęt i ciuchy. Impreza rozpocznie się od otwarcia strefy wystawowej.

Zawody street dla zaproszonych zawodników z czołówki kraju. Z „Grubej Rury jam" rozegrany zostanie na specjalnie przygotowanej konstrukcji umożliwiającej grindowanie ponad 5 metrowej poręczy przy schodach. Wybrana grupa riderów oraz przemyślany projekt przeszkody sprawi, że zawody będą bardzo interesującym punktem imprezy.

Premierowe pokazy filmów bmx, nowe edity, relacje z zawodów oraz dłuższe produkcje dotyczące 20calowych kółek.

Wystawa zdjęć najlepszych fotografów ze środowiska bmx. Fotografie z sesji, zawodów, wizyt zagranicznych zawodników w Polsce oraz prace i rysunki utalentowanych przedstawicieli wielu miast i ekip.

Loterie z cennymi nagrodami od sponsorów które zgarnąć będzie mógł każdy uczestniczący w imprezie. Opaski rozdawane na wejściu upoważniały będą do udziału w losowaniu części rowerowych, ciuchów, butów oraz bonów od sponsorów i wystawców.

Główna część Polskiej Gali Bmx to uroczyste wręczenie nagród najlepszym zawodnikom w 6 kategoriach (STREET , DIRT , PARK , FLAT , YOUNGBLOOD , EVENT ROKU ) zwycięzcy wybierani będą przez elitarne jury w skład którego wejdą: zawodnicy , sędziowie , właściciele firm bmx , kamerzyści i organizatorzy imprez sportów ekstremalnych. Na notę końcową wielki wpływ mają również internauci którzy od 16 października aż do 6 listopada głosowali na swoich faworytów. Głos publiczności liczony zostanie jako oddziela punktacja sędziowska.

Impreza odbędzie się w klubie 1500m2 na ul. Solec 18 w Warszawie. Klubie znanym z wielu wystaw , targów oraz imprez tematycznych. Cały dzień targom, zawodom i gali towarzyszyła będzie muzyka grana na żywo przez najlepszych stołecznych Dj-ów.

Wstęp na imprezę mają również osoby niepełnoletnie.

Sponsorzy POLSKIEJ GALI BMX:
link
link
link
link
link
link
link
link

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 newsletter 👋 przybij piątkę