Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama
reklama

WYJOWISKO - spektakl Teatru Pijana Sypialnia w Starej Prochowni

WYJOWISKO - spektakl Teatru Pijana Sypialnia w Starej Prochowni

reklama
📅 Data: piątek, 26 kwietnia 2013

⌚ Godzina rozpoczęcia: 19:30

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Teatr Stara Prochownia, ul. Boleść 2 w Warszawie (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop


Dopadło Cię wiosenne przesilenie? Teatr Pijana Sypialnia na rozdrażnienie i ból głowy proponuje spektakl. W Starej Prochowni na Starówce zaprezentuje komedią muzyczną „Wyjowisko”. Wstęp jest całkowicie wolny! Spektakl był ostatnio nagradzany na wielu festiwalach w całej Polsce m.in. zdobył Srebrny Róg Myśliwski Króla Jana oraz Nagrodę Publiczności na prestiżowej Biesiadzie Teatralnej w Horyńcu Zdroju.

„Historia, którą opowiadamy nie jest w żaden sposób wyszukana. Myślę, że sukces „Wyjowiska” kryje się w zaskakującej formie spektaklu i energii, która kipi ze sceny” – mówi Sławek Narloch – manager i aktor Teatru Pijana Sypialnia. Akcja dzieje się w oberży, do której przybywają komedianci. Młodzi aktorzy zakochują się w ślicznej karczmarce. Sielska atmosfera i wspólne zabawy zostają zakłócone przez watahę wilków, która osacza biesiadujących. Istotną rolę w widowisku pełni muzyka. Klasyczne pieśni Moniuszki i Chopina kontra pospolitość i jednorodność przebojów lansowanych przez media. Nie będzie jednak grzecznej operetki! Wszystko potraktowane jest z przymrużeniem oka i lekkim dystansem. Wszak „Wyjowisko”, to komedia muzyczna.

Występują: Katarzyna Lasota, Karolina Lichocińska, Zuzanna Szpura, Denis Brzeziński, Sławomir Narloch, Sebastian Słomiński
Choreografia: Beata Urbańska
Kierownictwo muzyczne: Daniel Zieliński
Scenariusz i reżyseria: Stanisław Dembski

Teatr Pijana Sypialnia, to grupa młodych aktorów i doświadczonych kierowników artystycznych. Dzięki temu udało im się połączyć młodość i doświadczenie. Znani są z występów w nieteatralnych miejscach. Pokazują się na podwórkach starych kamienic, w klubach, a nawet w… tramwajach. Chcą, żeby ich spektakle można było oglądać bez wbijania się w garnitur. Chodzi o robienie teatru, do którego można się uśmiechać.

To co? Spacer nad Wisłę i spektakl? Zapraszamy 26 kwietnia o godzinie 19.30! WSTĘP WOLNY

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: teatr


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama

Sprawdź też inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Postaw nam kawę