Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

🔔 FB IG
reklama
reklama

Wymówki a prokrastynacja

Wymówki a prokrastynacja

reklama
📅 Data: wtorek, 16 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, ul. Wóycickiego 1/3 (pokaż na mapie)
OptiTaxi
   udostępnij tweetnij wykop
Wymówki są toksyczne. Ponad 80% studentów odkłada ważne sprawy, zwleka z podjęciem działania, marnuje czas i doznaje stresu. W ten sposób uczymy się nie tego, co trzeba, czyli bałaganiarstwa, bezradności i poddawania trudnościom życia. Samodyscyplina jest źródłem rozwiązania tego problemu. Siłę woli można wzmocnić tak jak siłę mięśni. Trenując i ćwicząc.

O tym na warsztacie, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania sobą oraz wszystkich tych, którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej, a także nauczyć się czegoś, by wzmocnić swoją samodyscyplinę i pozbyć się niechcianego nawyku, jakim jest prokrastynacja!

Warsztat poprowadzi Włodzimierz Włodarski, doświadczony trener rozwoju osobistego, coach ICC oraz trener The International Association for NLP, jak również wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Obszary, którymi się zajmuje to głównie: zarządzanie zasobami ludzkimi, samozarządzanie, coaching, komunikacja i radzenie sobie w sytuacjach konfliktu i kryzysu, psychologia biznesu, rozwój menedżerów, komunikacja transformująca.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązują jedynie zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc; w celu zapisania się prosimy o wypełnienie formularza: link


[ Dla pewności sprawdź, czy nic się nie zmieniło na stronie źródłowej - link poniżej. ]
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Posłuchaj na temat wybranych wydarzeń w weekend!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę