Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Wymówki a prokrastynacja

Wymówki a prokrastynacja
📅 Data: wtorek, 16 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 17:30

📌 Miejsce: Warszawa - Bielany, ul. Wóycickiego 1/3 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Wymówki są toksyczne. Ponad 80% studentów odkłada ważne sprawy, zwleka z podjęciem działania, marnuje czas i doznaje stresu. W ten sposób uczymy się nie tego, co trzeba, czyli bałaganiarstwa, bezradności i poddawania trudnościom życia. Samodyscyplina jest źródłem rozwiązania tego problemu. Siłę woli można wzmocnić tak jak siłę mięśni. Trenując i ćwicząc.

O tym na warsztacie, na który serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych tematyką zarządzania sobą oraz wszystkich tych, którzy pragną dowiedzieć się czegoś więcej, a także nauczyć się czegoś, by wzmocnić swoją samodyscyplinę i pozbyć się niechcianego nawyku, jakim jest prokrastynacja!

Warsztat poprowadzi Włodzimierz Włodarski, doświadczony trener rozwoju osobistego, coach ICC oraz trener The International Association for NLP, jak również wykładowca Uniwersytetu Warszawskiego i Akademii Leona Koźmińskiego. Obszary, którymi się zajmuje to głównie: zarządzanie zasobami ludzkimi, samozarządzanie, coaching, komunikacja i radzenie sobie w sytuacjach konfliktu i kryzysu, psychologia biznesu, rozwój menedżerów, komunikacja transformująca.

Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, obowiązują jedynie zapisy ze względu na ograniczoną liczbę miejsc; w celu zapisania się prosimy o wypełnienie formularza: link


To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bielany lub w kategoriach: warsztaty wykład
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę