Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Przyszła mamo - zbadaj się! Bezpłatne badania USG i USG 4D oraz konsultacje ze specjalistami dla rodziców w Wola Parku

Przyszła mamo - zbadaj się! Bezpłatne badania USG i USG 4D oraz konsultacje ze specjalistami dla rodziców w Wola Parku

reklama
📅 Data rozpoczęcia: sobota, 06 maja 2017

⏰ Godzina rozpoczęcia: 11:00

📅 Data zakończenia: niedziela, 07 maja 2017

📌 Miejsce: Warszawa - Wola, Wola Park (pokaż na mapie)
   udostępnij tweetnij wykop
Wola Park zaprasza do udziału w akcji "Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama". W dniach 6-7 maja przyszłe mamy będą miały szansę wykonać bezpłatne badanie USG i USG 4D oraz skonsultować się ze specjalistami. Dodatkowo świeżo upieczeni, jak i przyszli rodzice otrzymają praktyczne wskazówki dotyczące prawidłowej opieki nad noworodkiem.

W ramach wydarzenia panie w ciąży będą miały możliwość wykonać bezpłatne badanie USG, umożliwiające ocenę rozwoju dziecka i wykrycie wczesnych nieprawidłowości. Przygotowano dla nich też specjalne badanie USG 4D. Dzięki niemu rodzice podejrzą swojego maluszka i zobaczą trójwymiarowy film z nim w roli głównej w czasie rzeczywistym.
Oprócz badań na odwiedzających czekać będą punkty konsultacyjne. Przyszli rodzice dowiedzą się, jak przygotować się do porodu, czy warto karmić dziecko piersią oraz w jaki sposób pielęgnować niemowlę. Konsultanci zaprezentują m.in. metody bezpiecznej kąpieli i noszenia dziecka w chuście. Wytłumaczą też, jak powinna wyglądać właściwa dieta kobiet w ciąży i karmiących mam oraz podadzą wskazówki na szybki powrót do formy po porodzie. Uczestnicy spotkania nauczą się również udzielania pierwszej pomocy niemowlętom i małym dzieciom. Na mam przygotowano też konkursy-niespodzianki.

Akcja „Szczęśliwe Dziecko, Szczęśliwa Mama” odbędzie się na placu w okolicy drogerii Rossmann i trwać będzie w weekend 6 i 7 maja w godzinach 11:00-16:00. Uwaga – na badania USG ilość miejsc jest ograniczona, a o udziale decyduje kolejność zgłoszeń.
reklama


Sprawdź wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
Bądź na bieżąco z wydarzeniami!
Sprawdź, co dzieje się w ten weekend!
Postaw nam kawę