Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Finał Warszawa Czyta / koncert Zakrocki-Czerwińska

Finał Warszawa Czyta / koncert Zakrocki-Czerwińska
📅 Data: niedziela, 14 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 18:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, PM na Trawie, Jazdów 3/12 (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


Finał Warszawa Czyta to koncert Patryka Zakrockiego i Magdy Czerwińskiej oraz rozmowa o herstoriach - odkrywaniu ważnych postaci kobiecych i wyciaganiu ich z cienia. Podczas Finału naszej akcji będzie też można pooglądać efekty warsztatów komiksowych oraz makatkowych a także w niezobowiązującej atmosferze porozmawiać o książce oraz wydarzeniach tegorocznej Warszawa Czyta.

Patryk Zakrocki: Z Magdą Czerwińską spotkaliśmy się w pracy nad spektaklem "Dziwny przypadek psa nocną porą", do którego, wraz z Pawłem Szamburskim zrobiliśmy muzykę i gramy ją na żywo . Wykonujemy tam scenę, w której Magda czyta listy matki, której postać odgrywa i my gramy muzykę, która musi zmieścić się pod jej głosem, ilustrując jednocześnie nastrój i emocje osoby do której te listy są adresowane. Historię Stefani Wilczyńskiej wykonamy w duecie- ja będę ilustrował i dopowiadał językiem muzyki do tekstu, który zinterpretuje i przeczyta Magda. Usłyszą państwo zatem piękny głos kobiecy, altówkę, mbirę chromatyczną, kamertony i oscylator moog. Zapraszamy.

Wstęp na wydarzenie bezpłatny. Akcja możliwa jest dzięki zbiórce: link. Będziemy wdzięczne za każdą, choćby najmniejszą wpłatę!

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: koncert spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
☕ Postaw kawę