Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

Opowieści o Tajlandii – spotkanie z projektantką mody

Opowieści o Tajlandii – spotkanie z projektantką mody
📅 Data: wtorek, 9 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 14:00

📌 Miejsce: Warszawa - Bemowo, Klub Bemowskiego Seniora, Pełczyńskiego 30A (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


KLUB BEMOWSKIEGO SENIORA
OPOWIEŚCI O TAJLANDII

Spotkanie z projektantką mody – Panią Dorotą Dłużniewską, właścicielką Pracowni H41.

Pani Dorota specjalnie po materiały do swoich kreacji udaje się często do dalekiej i egzotycznej Tajlandii. Podczas spotkania przybliży Nam biznes tajlandzki, przytoczy niesamowite opowieści, opowie o intrygujących zwyczajach, wprowadzi Nas w świat tajlandzkich materiałów oraz zaprezentuje pokaz slajdów.
Pani Dorota opowiada o swojej pracy z roziskrzonymi oczyma oraz pasją, którą nie trudno wyczuć w głowie:
„Pracownia H41 jest połączeniem azjatyckich doświadczeń i chęci tworzenia wyjątkowych rzeczy. Pomysł powstania H41 miał początek w fascynacji tajską naturą. Dzięki podróżom w nieznane zakątki małych tajskich miasteczek postanowiliśmy tworzyć w Polsce odzież z jedwabiu na zamówienie. Nasze Projekty przechodzą długą, dosłownie, drogę. Ale to przyjemna podróż. Wyruszamy z egzotycznych krain, by móc kawałek tego świata zabrać ze sobą do Polski.
Śmiejemy się trochę, że tworzymy swój skromny, prywatny jedwabny szlak. Pracownia H41 powstaje wraz z indywidualnymi potrzebami naszych klientów. W szczególności skupiamy się na projektach z tajskich tkanin. Tajski jedwab jest najszlachetniejszą odmianą tkanego ręcznie jedwabiu. Tworzymy zarówno szykowną odzież codzienną, jak i odzież wieczorową.
Mamy przyjemność projektować i tworzyć od samego początku elementy wystroju do domu. Wszystko, co powstaje jest efektem pracy z klientem, który zamawia tylko to, czego potrzebuje, w takiej formie, jaka jest idealna dla danego wnętrza. Szyjemy jedwabne zasłony, bieżniki na stół, jedwabne serwety, pokrycia na poduszki. A przede wszystkim czerpiemy inspiracje z tropikalnych regionów, które dają nam energię, by działać zawsze z uśmiechem, nawet w zachmurzonej Warszawie.”

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Bemowo lub w kategoriach: spotkanie
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
🤍 Adoptuj flaminga! ❤️