Korzystasz z Internet Explorera 8 (lub starszego...)! W związku z tym:
- ta strona będzie prawdopodobnie wyświetlać się nieprawidłowo,
- najwyższy czas na aktualizację lub zmianę przeglądarki! ;)

reklama
reklama

4 Urodziny baruStudio: PAULA I KAROL koncert premierowy Our Town

4 Urodziny baruStudio: PAULA I KAROL koncert premierowy Our Town
📅 Data: piątek, 26 maja 2017

⌚ Godzina rozpoczęcia: 20:00

📌 Miejsce: Warszawa - Śródmieście, Plac Defilad (pokaż na mapie)

Szczegółowy opis poniżej ⬇️
reklama


PREMIERA x 4płytaPauli&Karola x 4urodzinyBaruStudio!

Paula & Karol || OUR TOWN

Pisali te piosenki przez ostatnie dwa lata. W mailach, smsach, przez telefon, zdalnie, na raty. Trochę w Polsce, trochę poza. Część pomiędzy. Międzymiastowo. Międzypaństwowo. Właśnie skończyli zdjęcia z japońską ekipą filmowców do klipu do najnowszego singla „Rocky" promującego ich czwartą płytę „Our Town”. Teledysk będzie można zobaczyć 9 maja. Premiera płyty zaplanowana jest na 19 maja 2017.

koncert premierowy 26 maja 2017
+ after party z Double Trouble
g. 20:00
wstęp wolny

Paula i Karol
osiem lat temu wzięli szturmem warszawską scenę niezależną. Z marszu zyskali miano pary dziwaków – aktywiści zajęci ratowaniem świata przed konsumpcyjnym szaleństwem, muzykujący na początku trochę z przypadku, przy okazji. Śpiewali po angielsku (oboje mimo polskich rodowodów wychowywali się zagranicą), grali na instrumentach, którymi nie posługiwali się zresztą z wirtuozerią, dawali koncerty w ogródkach, na chodnikach i dużych salach koncertowych, uwodząc publiczność radosną żywiołowością i entuzjazmem. Szybko stali się pionierami rozrastającej się w Polsce sceny indie folkowej. Oryginalni, obco-swojscy, ale nie przaśni. Sprzedają płyty na całym świecie - poza Niemcami, w których grają równie często, co w Polsce - ich muzyka jest popularna w tak różnych miejscach, jak Brazylia i Islandia. Jednak praca nad nowym, czwartym w dorobku zespołu albumem „Our Town” stała się dla Pauli Bialski i Karola Strzemiecznego prawdziwą próbą sił i najtrudniejszym sprawdzianem w życiu.)

Double Trouble
Miksują sikstisowy rock&roll, sewentisowe disco, ejtisowy pop, najntisowe evergreeny i współczesne hity. Puszczają piosenki do dzikich parkietowych harców, radosnego picia alkoholu i wskazywania palcem sufitu.

To wyjątkowe wydarzenie odbywa się w ramach czwartych urodzin BarStudio mieszczącego się w Studio Teatrgalerii w Pałacu Kultury i Nauki przy Placu Defilad w Warszawie.

Wasze Zdrowie!
Bądźcie w tym z nami.

To wydarzenie już minęło.
Sprawdź nadchodzące wydarzenia w dzielnicy Śródmieście lub w kategoriach: impreza koncert
reklama

Inne wydarzenia / informacje / polecane miejsca w Warszawie

reklama
📧 Zapisz się na newsletter 📧